Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS I Turze Pole 19 37 189:60
2. LUKS Burza I Rogi 19 35 186:72
3. LKS Strażak I Bratkówka 19 22 150:140
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 22 143:131
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 20 141:149
6. KS I Nagórzany 19 18 132:151
7. GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 19 17 145:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 19 149:137
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 18 133:146
3. UKS Spin Jasło 19 17 134:144
4. LKS Strażak II Bratkówka 19 16 135:151
5. LUKS Burza II Rogi 19 15 144:154
6. UKS Iskra I Iskrzynia 19 10 126:169
7. UKS Iskra II Iskrzynia 19 0 38:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-29
g. 18:00

1
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-13
g. 17:00

1
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-10-04
g. 18:00

1
KS I Nagórzany UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-10-01
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2016-10-01
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2016-12-29
g. 17:00

1
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 17:00

2
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2016-10-14
g. 18:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-10-08
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Spin Jasło 1:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 8:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00

2
LKS I Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
PKS Bartek I Dębowiec GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KS I Nagórzany LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-10-29
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2016-10-22
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

4
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS I Turze Pole LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-12-08
g. 17:00

5
KS I Nagórzany GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 7:10 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:7 Szczegóły
2016-11-05
g. 11:00

5
UKS Spin Jasło LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra I Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2016-11-05
g. 17:00

5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2016-11-16
g. 18:00

6
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

6
LKS Strażak I Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS I Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Bartek I Dębowiec UKS Spin Jasło 7:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 6:10 Szczegóły
2016-11-26
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło KS I Nagórzany 10:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 1:10 Szczegóły
2016-12-03
g. 17:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LKS I Turze Pole 4:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00

7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LUKS Burza I Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2016-11-30
g. 17:00

8
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS I Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2017-01-07
g. 11:00

8
KS I Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2016-12-03
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 6:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2016-12-10
g. 15:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS I Turze Pole 5:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

9
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak I Bratkówka 10:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2016-12-28
g. 00:00

10
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2016-12-22
g. 17:00

10
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS I Turze Pole LUKS Burza I Rogi 10:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
KS I Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2016-12-17
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2016-12-17
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-02-04
g. 15:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-01-08
g. 14:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 3:10 Szczegóły
2017-01-14
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:3 Szczegóły
2017-01-19
g. 17:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS I Turze Pole 3:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS Strażak I Bratkówka 10:5 Szczegóły
2017-01-20
g. 18:00

12
LKS I Turze Pole UKS Iskra I Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
PKS Bartek I Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

12
KS I Nagórzany LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2017-02-04
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2017-02-07
g. 17:00

12
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-01-14
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
UKS Iskra I Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 8:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

13
LKS Strażak I Bratkówka LKS I Turze Pole 3:10 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:6 Szczegóły
2017-02-18
g. 16:00

14
LUKS Burza I Rogi KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-02-22
g. 18:00

14
LKS I Turze Pole LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

14
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-02-18
g. 16:00

14
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Spin Jasło 3:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 10:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

15
UKS Iskra I Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 10:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

16
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 8:10 Szczegóły
2017-03-04
g. 16:00

16
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2017-03-22
g. 17:00

17
LKS Strażak I Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
2017-03-21
g. 17:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2017-03-10
g. 17:00

17
LKS I Turze Pole KS I Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

17
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

17
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

18
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

18
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:2 Szczegóły
2017-02-18
g. 17:00

18
LKS I Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2017-02-18
g. 18:00

18
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Iskra I Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

18
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-04-01
g. 11:00

18
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 5:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2017-04-22
g. 16:00

19
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2017-04-22
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek I Dębowiec 6:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:8 Szczegóły
2017-04-29
g. 17:00

20
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole 9:9 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00

20
UKS Spin Jasło PKS Bartek I Dębowiec 10:6 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły