Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-11-03
g. 18:00

1
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Niedźwiada Dolna LKS Kańczuga 7:11 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Kępa I Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 0:18 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Kańczuga LKS Darowice-Koniuszki 18:0 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Kępa I Dębica 6:12 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 4:14 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 15:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 11:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
UKS SP Nr 1 Leżajsk PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:13 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00

4
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 12:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka III Brzostek 15:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Kępa I Dębica UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Darowice-Koniuszki 11:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa I Dębica 6:12 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika VI Rzeszów PUKS Arka Łętownia 2:16 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LKS Darowice-Koniuszki UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 6:12 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS Kępa I Dębica KU AZS Politechnika VI Rzeszów 13:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 17:1 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
LKS Darowice-Koniuszki UKS Kępa I Dębica 4:14 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Niedźwiada Dolna PUKS Arka Łętownia 3:15 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Brzostowianka III Brzostek 8:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

8
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika V Rzeszów 5:13 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS Kępa I Dębica UKS Niedźwiada Dolna 10:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia LKS Darowice-Koniuszki 15:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika VI Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 15:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 7:11 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

9
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka III Brzostek 4:14 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 6:12 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 11:7 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka III Brzostek LKS Darowice-Koniuszki 18:0 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

11
LKS Kańczuga KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 11:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki UKS Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka III Brzostek LKS Kańczuga 14:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
UKS Kępa I Dębica PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 3:15 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki 15:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

13
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Kępa I Dębica KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 12:6 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 11:7 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 6:12 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 16:2 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Kańczuga 14:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS SP Nr 1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica 6:12 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
LKS Darowice-Koniuszki UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 7:11 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 12:6 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły