Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Jar I Kielnarowa UKS TKKF MOSiR I Dukla 3:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka II Brzostek GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 5:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka PKS Kolping III Jarosław 10:1 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka I Brzostek 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR I Dukla LKS Brzostowianka II Brzostek 10:0 Szczegóły
2016-11-18
g. 19:00

2
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
PKS Kolping III Jarosław LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka I Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

3
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR I Dukla 6:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LZS I Kąkolówka GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 5:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2016-10-22
g. 17:00

3
PKS Kolping III Jarosław KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Jar I Kielnarowa UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 2:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka II Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS TKKF MOSiR I Dukla LZS I Kąkolówka 10:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 10:00

4
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Olimp I Łęki Dukielskie PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00

4
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Jar I Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS TKKF MOSiR I Dukla 10:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 2:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LZS I Kąkolówka KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2017-02-02
g. 17:00

5
LKS Jar I Kielnarowa PKS Kolping III Jarosław 0:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Brzostowianka I Brzostek 8:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS TKKF MOSiR I Dukla UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2016-12-03
g. 11:00

6
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LZS I Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
PKS Kolping III Jarosław LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00

7
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS TKKF MOSiR I Dukla 9:9 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
PKS Kolping III Jarosław GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 1:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
LKS Jar I Kielnarowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Strażak I Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR I Dukla PKS Kolping III Jarosław 6:10 Szczegóły
2016-12-28
g. 18:00

8
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak LKS Brzostowianka I Brzostek 10:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka II Brzostek 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2016-12-17
g. 14:30

8
LZS I Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
LUKS Strażak I Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2017-01-07
g. 11:00

9
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR I Dukla 9:9 Szczegóły
2017-01-14
g. 11:00

9
UKS Olimp I Łęki Dukielskie GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 5:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Jar I Kielnarowa LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
UKS TKKF MOSiR I Dukla UKS Olimp I Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00

10
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka I Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5:10 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00

10
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Jar I Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak UKS TKKF MOSiR I Dukla 10:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS Olimp I Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka I Brzostek PKS Kolping III Jarosław 10:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LUKS Strażak I Niżna Łąka LZS I Kąkolówka 10:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

11
LKS Jar I Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 8:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
UKS Olimp I Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR I Dukla 10:5 Szczegóły
2017-02-25
g. 11:00

12
LUKS Strażak I Niżna Łąka KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka I Brzostek GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 0:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS I Kąkolówka 4:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:5 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka I Brzostek 10:4 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR I Dukla KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00

13
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 3:10 Szczegóły
2017-03-17
g. 17:00

13
LZS I Kąkolówka LKS Jar I Kielnarowa 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Brzostowianka I Brzostek 7:10 Szczegóły
2017-03-15
g. 19:00

14
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2017-04-07
g. 18:00

14
UKS TKKF MOSiR I Dukla GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 3:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-31
g. 18:00

14
LZS I Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek PKS Kolping III Jarosław 5:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
UKS TKKF MOSiR I Dukla LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka I Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2017-04-08
g. 15:00

15
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak UKS Olimp I Łęki Dukielskie 10:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 0:10 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Jar I Kielnarowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:10 Szczegóły
2017-04-07
g. 11:00

15
LZS I Kąkolówka PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR I Dukla LKS Brzostowianka I Brzostek 10:0 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 4:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS I Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:10 Szczegóły