Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spin Jasło 15 27 145:54
2. LKS Strażak II Bratkówka 15 27 146:59
3. TKS Pro-Familia Wojaszówka 15 22 125:66
4. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 15 17 122:90
5. UKS Cebulka Warzyce 15 16 100:104
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 11 78:119

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek II Dębowiec 14 13 95:111
2. GMKS Strzelec III Frysztak 14 10 81:107
3. MKS Skarbek Gogołów 14 8 73:118
4. UKS TKKF MOSiR III Dukla 14 7 81:113
5. LKS Strażak III Bratkówka 14 2 31:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 0:10 Szczegóły
2015-10-10
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec III Frysztak 10:1 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR III Dukla MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp III Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia Wojaszówka 2:10 Szczegóły
2015-10-17
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
GMKS Strzelec III Frysztak LKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
MKS Skarbek Gogołów UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:7 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS Spin Jasło 3:10 Szczegóły
2015-10-31
g. 17:00

3
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
MKS Skarbek Gogołów LKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec III Frysztak 3:10 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło UKS Olimp III Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

4
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:1 Szczegóły
2015-11-12
g. 17:00

4
UKS Cebulka Warzyce MKS Skarbek Gogołów 10:7 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Spin Jasło 4:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia Wojaszówka 0:10 Szczegóły
2015-12-05
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka GMKS Strzelec III Frysztak 10:1 Szczegóły
2015-12-12
g. 17:00

6
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
MKS Skarbek Gogołów LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Spin Jasło 3:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
MKS Skarbek Gogołów LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
PKS Bartek II Dębowiec UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:8 Szczegóły
2015-12-19
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło MKS Skarbek Gogołów 10:1 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak II Bratkówka TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:5 Szczegóły
2015-12-19
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:0 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR III Dukla GMKS Strzelec III Frysztak 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 0:10 Szczegóły
2016-01-21
g. 18:00

9
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
GMKS Strzelec III Frysztak MKS Skarbek Gogołów 10:3 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec TKS Pro-Familia Wojaszówka 0:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR III Dukla 2:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2016-01-30
g. 15:00

10
LKS Strażak II Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
MKS Skarbek Gogołów PKS Bartek II Dębowiec 10:7 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia Wojaszówka GMKS Strzelec III Frysztak 10:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:0 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
TKS Pro-Familia Wojaszówka MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
GMKS Strzelec III Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 9:9 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS Olimp III Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2016-03-12
g. 11:00

12
UKS Cebulka Warzyce TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 3:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
MKS Skarbek Gogołów GMKS Strzelec III Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2016-04-02
g. 11:00

13
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin Jasło 2:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR III Dukla PKS Bartek II Dębowiec 4:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
GMKS Strzelec III Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2016-04-23
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
UKS TKKF MOSiR III Dukla LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
PKS Bartek II Dębowiec MKS Skarbek Gogołów 10:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2016-05-07
g. 11:00

15
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak II Bratkówka 6:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka MKS Skarbek Gogołów 10:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
GMKS Strzelec III Frysztak UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:1 Szczegóły
2016-05-14
g. 11:00

16
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 10:6 Szczegóły
2016-05-14
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:5 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
MKS Skarbek Gogołów UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:4 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec III Frysztak 10:8 Szczegóły