Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka III Brzostek 14 25 172:80
2. KS Przybyszówka Rzeszów 14 22 180:72
3. UKS Niedźwiada Dolna 14 21 150:102
4. LKS Brzostowianka IV Brzostek 14 17 146:106
5. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 14 14 128:124
6. UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 14 8 93:159
7. KS Głobikowa 14 5 84:168
8. SSTS Chorzelów 14 0 55:197

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-25
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Głobikowa 17:1 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów SSTS Chorzelów 14:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka IV Brzostek UKS Niedźwiada Dolna 6:12 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

1
KS Przybyszówka Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 14:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

2
KS Głobikowa UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 4:14 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna KS Przybyszówka Rzeszów 4:14 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

2
SSTS Chorzelów LKS Brzostowianka IV Brzostek 3:15 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 11:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka IV Brzostek LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
KS Przybyszówka Rzeszów SSTS Chorzelów 15:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
KS Głobikowa UKS Niedźwiada Dolna 1:17 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
SSTS Chorzelów UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Przybyszówka Rzeszów 11:7 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Brzostowianka IV Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka IV Brzostek KS Głobikowa 14:4 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

5
KS Przybyszówka Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 18:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 6:12 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
UKS Niedźwiada Dolna SSTS Chorzelów 13:5 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
KS Głobikowa SSTS Chorzelów 14:4 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka III Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 18:0 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka IV Brzostek KS Przybyszówka Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
KS Przybyszówka Rzeszów KS Głobikowa 15:3 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa LKS Brzostowianka IV Brzostek 4:14 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
UKS Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VI Rzeszów 13:5 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
SSTS Chorzelów LKS Brzostowianka III Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek SSTS Chorzelów 15:3 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
KS Głobikowa KS Przybyszówka Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka IV Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 4:14 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa SSTS Chorzelów 14:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KS Przybyszówka Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka IV Brzostek 12:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 18:0 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
KS Głobikowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka IV Brzostek SSTS Chorzelów 14:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
KS Przybyszówka Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2016-04-19
g. 17:00

11
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 7:11 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka IV Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa 15:3 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
UKS Niedźwiada Dolna KS Głobikowa 12:6 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
SSTS Chorzelów KS Przybyszówka Rzeszów 5:13 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka III Brzostek LKS Brzostowianka IV Brzostek 12:6 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa KS Przybyszówka Rzeszów 6:12 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
SSTS Chorzelów KS Głobikowa 4:14 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Niedźwiada Dolna 12:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
KS Przybyszówka Rzeszów LKS Brzostowianka IV Brzostek 18:0 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
SSTS Chorzelów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 5:13 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
KS Przybyszówka Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 18:0 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
SSTS Chorzelów UKS Niedźwiada Dolna 5:13 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
KS Głobikowa LKS Brzostowianka IV Brzostek 4:14 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD III Kolbuszowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 3:15 Szczegóły