Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 27 194:58
2. LKS Darowice-Koniuszki 14 23 163:89
3. TG Sokół Dynów 14 20 166:86
4. STS Jordan Wola Mała 14 16 128:124
5. LKS Strażak Sośnica 14 12 122:130
6. LKS Szarotka Rogóżno 14 8 100:152
7. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 4 78:174
8. LKS Jar II Kielnarowa 14 2 57:195

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-18
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 4:14 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

1
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice-Koniuszki 0:18 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

1
STS Jordan Wola Mała KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

1
LKS Szarotka Rogóżno TG Sokół Dynów 3:15 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica TG Sokół Dynów 5:13 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Szarotka Rogóżno 14:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan Wola Mała 11:7 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica 3:15 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice-Koniuszki 4:14 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 5:13 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika VII Rzeszów 4:14 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki TG Sokół Dynów 12:6 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

4
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan Wola Mała 8:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 6:12 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
LKS Szarotka Rogóżno LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 12:6 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice-Koniuszki 8:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS Politechnika VII Rzeszów 6:12 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
LKS Jar II Kielnarowa TG Sokół Dynów 2:16 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Szarotka Rogóżno 13:5 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
LKS Szarotka Rogóżno LKS Strażak Sośnica 14:4 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów STS Jordan Wola Mała 14:4 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 17:1 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

7
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki 6:12 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów LKS Strażak Sośnica 16:2 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

8
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan Wola Mała 6:12 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika VII Rzeszów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 14:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

9
STS Jordan Wola Mała TG Sokół Dynów 11:7 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Strażak Sośnica 13:5 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
STS Jordan Wola Mała LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów LKS Darowice-Koniuszki 10:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS Politechnika VII Rzeszów 6:12 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski TG Sokół Dynów 3:15 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika VII Rzeszów STS Jordan Wola Mała 14:4 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów LKS Szarotka Rogóżno 16:2 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

12
LKS Jar II Kielnarowa GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VII Rzeszów TG Sokół Dynów 16:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice-Koniuszki 7:11 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
LKS Jar II Kielnarowa LKS Szarotka Rogóżno 13:5 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 15:3 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Politechnika VII Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
TG Sokół Dynów LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

14
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 10:8 Szczegóły