Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 8:10 Szczegóły
2015-10-09
g. 19:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2015-10-10
g. 14:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
KS II Nagórzany KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS TKKF MOSiR II Dukla 3:10 Szczegóły
2015-10-19
g. 17:00

2
KS I Nagórzany LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-10-20
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Iskra I Iskrzynia GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:1 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2015-10-24
g. 10:00

3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2015-10-24
g. 14:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza I Rogi 7:10 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00

3
KS II Nagórzany UKS Iskra I Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2015-11-04
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2015-10-24
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS I Nagórzany 10:0 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-11-17
g. 18:00

4
PKS Bartek I Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 3:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
UKS Iskra I Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-11-07
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2015-11-14
g. 16:00

4
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-11-20
g. 16:30

5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2015-11-28
g. 09:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
KS II Nagórzany LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LKS II Turze Pole LUKS Burza I Rogi 1:10 Szczegóły
2015-12-02
g. 17:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 8:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2015-12-12
g. 16:00

6
LUKS Burza I Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 8:10 Szczegóły
2015-12-18
g. 18:00

6
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-12-05
g. 16:00

6
LUKS Burza II Rogi KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2015-12-19
g. 17:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KS II Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS II Turze Pole LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak I Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Iskra I Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KS I Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Iskra I Iskrzynia KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00

8
LUKS Burza I Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KS II Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2016-01-16
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KS I Nagórzany LUKS Burza I Rogi 0:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza I Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LUKS Strażak I Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:0 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 8:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 17:00

10
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 10:4 Szczegóły
2016-02-11
g. 17:00

11
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-02-03
g. 17:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-02-06
g. 11:00

11
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 10:5 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-02-06
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 8:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 17:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LKS II Turze Pole UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2016-02-21
g. 10:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS II Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

13
KS I Nagórzany GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2016-02-16
g. 18:30

13
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00

13
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2016-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2016-03-18
g. 16:30

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-03-24
g. 17:00

14
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 10:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

15
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-03-19
g. 10:00

15
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2016-03-19
g. 10:00

15
LUKS Strażak I Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS II Nagórzany LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
PKS Bartek I Dębowiec LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

15
KS I Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2016-04-02
g. 16:00

16
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 0:10 Szczegóły
2016-03-31
g. 18:00

16
UKS Iskra I Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
KS II Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole KS I Nagórzany 2:10 Szczegóły
2016-04-23
g. 16:00

17
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2016-04-21
g. 17:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-05-14
g. 17:00

17
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

17
KS I Nagórzany KS II Nagórzany 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2016-04-30
g. 16:00

18
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LUKS Burza II Rogi LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
KS II Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2016-05-07
g. 10:00

19
UKS Iskra I Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 10:5 Szczegóły
2016-05-10
g. 18:00

20
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2016-05-14
g. 11:00

20
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza I Rogi 10:4 Szczegóły
2016-05-14
g. 10:00

20
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak I Niżna Łąka 8:10 Szczegóły