Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 10:8 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
MKSTS Mielec MLKS Nurt II Przemyśl 4:14 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka UKS Kępa I Dębica 5:13 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP1 Leżajsk 5:13 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS SP1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Kępa I Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
MLKS Nurt II Przemyśl LZS II Kąkolówka 15:3 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów MKSTS Mielec 15:3 Szczegóły
2015-10-20
g. 18:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 15:3 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS Jar I Kielnarowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11:7 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski PUKS Arka Łętownia 3:15 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Jar I Kielnarowa 3:15 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
MKSTS Mielec LKS Brzostowianka II Brzostek 1:17 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LZS II Kąkolówka KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 3:15 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa MLKS Nurt II Przemyśl 16:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
UKS SP1 Leżajsk UKS Kępa I Dębica 10:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
MLKS Nurt II Przemyśl UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 14:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS II Kąkolówka 15:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Jar I Kielnarowa MKSTS Mielec 14:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 13:5 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Kańczuga 6:12 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
MKSTS Mielec PUKS Arka Łętownia 6:12 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LZS II Kąkolówka LKS Jar I Kielnarowa 1:17 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek 2:16 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS SP1 Leżajsk KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 5:13 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Kępa I Dębica MLKS Nurt II Przemyśl 18:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Kańczuga MLKS Nurt II Przemyśl 11:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa I Dębica 3:15 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS SP1 Leżajsk 17:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LKS Jar I Kielnarowa UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16:2 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Kańczuga 6:12 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
MKSTS Mielec GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 3:15 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS SP1 Leżajsk LKS Jar I Kielnarowa 5:13 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 8:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
MLKS Nurt II Przemyśl KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

8
LKS Kańczuga KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek MLKS Nurt II Przemyśl 16:2 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
LKS Jar I Kielnarowa UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS SP1 Leżajsk 4:14 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 17:1 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika V Rzeszów MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
MKSTS Mielec LKS Kańczuga 4:14 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LZS II Kąkolówka KU AZS Politechnika V Rzeszów 5:13 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica PUKS Arka Łętownia 11:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
MLKS Nurt II Przemyśl LKS Jar I Kielnarowa 1:17 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LKS Jar I Kielnarowa KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 14:4 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia MLKS Nurt II Przemyśl 15:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
MKSTS Mielec LZS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LZS II Kąkolówka LKS Kańczuga 6:12 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS SP1 Leżajsk KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Kępa I Dębica GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 15:3 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar I Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LKS Kańczuga LKS Jar I Kielnarowa 5:13 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka II Brzostek 5:13 Szczegóły
2016-02-27
g. 12:00

12
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski MLKS Nurt II Przemyśl 13:5 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Kępa I Dębica 7:11 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
MKSTS Mielec UKS SP1 Leżajsk 4:14 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LZS II Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 4:14 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Kańczuga 6:12 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
UKS SP1 Leżajsk LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
UKS Kępa I Dębica MKSTS Mielec 15:3 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
MLKS Nurt II Przemyśl KU AZS Politechnika V Rzeszów 3:15 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
LKS Jar I Kielnarowa PUKS Arka Łętownia 16:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LKS Jar I Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 18:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 13:5 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LZS II Kąkolówka 16:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
MLKS Nurt II Przemyśl GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
MKSTS Mielec KU AZS Politechnika V Rzeszów 1:17 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
PUKS Arka Łętownia KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
LKS Jar I Kielnarowa LKS Kańczuga 10:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

15
MKSTS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

15
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika V Rzeszów MLKS Nurt II Przemyśl 16:2 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

16
UKS SP1 Leżajsk PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

16
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 12:6 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

16
UKS Kępa I Dębica LKS Jar I Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
MLKS Nurt II Przemyśl MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów LZS II Kąkolówka 17:1 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
UKS SP1 Leżajsk LKS Kańczuga 4:14 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
UKS Kępa I Dębica KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka Łętownia 17:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
LZS II Kąkolówka MLKS Nurt II Przemyśl 18:0 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
LKS Jar I Kielnarowa UKS SP1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 15:3 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
LZS II Kąkolówka MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
MLKS Nurt II Przemyśl UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
KU AZS Politechnika V Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Jar I Kielnarowa 6:12 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
UKS SP1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 4:14 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 11:7 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

20
UKS Kępa I Dębica LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

20
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS SP1 Leżajsk 13:5 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

20
LKS Jar I Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 11:7 Szczegóły