Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 27 144:94
2. KS Pegaz II Łańcut 16 26 146:86
3. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 139:84
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 21 142:91
5. PKS Kolping III Jarosław 16 16 108:124
6. KTS Strażak Pruchnik 16 14 132:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 19 133:99
2. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 14 98:120
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 11 67:134
4. LZS I Kąkolówka 16 10 107:129
5. LKS I Turze Pole 16 8 98:132
6. LKS Strażak I Bratkówka 16 2 54:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 14:00

1
KTS Strażak Pruchnik KS Pegaz II Łańcut 7:10 Szczegóły
2015-10-11
g. 14:00

1
PKS Kolping III Jarosław KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2015-10-11
g. 11:00

1
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka I Brzostek 10:4 Szczegóły
2015-10-29
g. 17:00

1
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 6:10 Szczegóły
2015-10-13
g. 17:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS I Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
KS Pegaz II Łańcut PKS Kolping III Jarosław 5:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 14:00

2
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KTS Strażak Pruchnik 10:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LZS I Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 3:10 Szczegóły
2015-11-05
g. 18:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LKS I Turze Pole LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2015-11-11
g. 11:00

3
LKS Strażak I Bratkówka KS Pegaz II Łańcut 2:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2015-10-23
g. 17:00

3
LKS I Turze Pole UKS Olimp I Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 2:10 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
KTS Strażak Pruchnik LKS Brzostowianka I Brzostek 10:6 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
PKS Kolping III Jarosław LZS I Kąkolówka 10:5 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
KS Pegaz II Łańcut KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2015-11-07
g. 10:00

4
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 10:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
UKS Olimp I Łęki Dukielskie UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00

4
LKS Brzostowianka I Brzostek PKS Kolping III Jarosław 10:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LZS I Kąkolówka KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LZS I Kąkolówka KS Pegaz II Łańcut 3:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka I Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:0 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
KTS Strażak Pruchnik UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2015-11-17
g. 17:00

5
PKS Kolping III Jarosław LKS I Turze Pole 10:7 Szczegóły
2016-01-30
g. 10:00

6
KS Pegaz II Łańcut LKS Brzostowianka I Brzostek 10:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LZS I Kąkolówka 10:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-01-08
g. 18:00

6
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Strażak I Bratkówka 10:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PKS Kolping III Jarosław 6:10 Szczegóły
2015-11-24
g. 18:30

6
LKS I Turze Pole KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2015-12-14
g. 19:00

7
LKS I Turze Pole KS Pegaz II Łańcut 7:10 Szczegóły
2016-01-16
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KTS Strażak Pruchnik UKS Olimp I Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:0 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LZS I Kąkolówka KU AZS Politechnika III Rzeszów 7:10 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Strażak I Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

8
KS Pegaz II Łańcut UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2015-12-19
g. 18:00

8
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS I Turze Pole 10:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 12:00

8
UKS Olimp I Łęki Dukielskie PKS Kolping III Jarosław 10:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Brzostowianka I Brzostek 10:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka LZS I Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KS Pegaz II Łańcut 1:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

9
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2016-02-14
g. 09:00

9
LZS I Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS I Turze Pole 10:4 Szczegóły
2016-01-10
g. 11:00

9
KTS Strażak Pruchnik KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

9
PKS Kolping III Jarosław LKS Strażak I Bratkówka 10:5 Szczegóły
2016-01-31
g. 16:00

10
KS Pegaz II Łańcut UKS Olimp I Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2016-01-30
g. 11:00

10
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek 6:10 Szczegóły
2016-01-26
g. 18:00

10
LKS I Turze Pole LZS I Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 10:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00

10
LKS Strażak I Bratkówka KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 14:00

11
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KS Pegaz II Łańcut 3:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
LKS I Turze Pole UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka I Brzostek 5:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
LKS Strażak I Bratkówka KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

11
KTS Strażak Pruchnik PKS Kolping III Jarosław 8:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00

12
KS Pegaz II Łańcut KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00

12
PKS Kolping III Jarosław UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika III Rzeszów KTS Strażak Pruchnik 10:4 Szczegóły
2016-03-22
g. 17:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS I Turze Pole 10:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka I Brzostek LZS I Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

12
LKS Strażak I Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
KS Pegaz II Łańcut KTS Strażak Pruchnik 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS Olimp I Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2016-04-15
g. 17:00

13
LKS I Turze Pole LKS Brzostowianka I Brzostek 3:10 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LZS I Kąkolówka 1:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
PKS Kolping III Jarosław KTS Strażak Pruchnik 3:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KS Pegaz II Łańcut 3:10 Szczegóły
2016-04-23
g. 12:00

14
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LZS I Kąkolówka LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

14
LKS I Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:0 Szczegóły
2016-05-07
g. 16:00

15
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne PKS Kolping III Jarosław 10:3 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KTS Strażak Pruchnik 0:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Pegaz II Łańcut 2:10 Szczegóły
2016-05-14
g. 16:30

15
LZS I Kąkolówka LKS I Turze Pole 10:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
LKS Strażak I Bratkówka LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 0:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
KTS Strażak Pruchnik KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
PKS Kolping III Jarosław KS Pegaz II Łańcut 4:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-04-21
g. 17:00

16
LKS Strażak I Bratkówka LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS I Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka I Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 18:0 Szczegóły