Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Witmar Podwawelski Kraków 19 34 141:49
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 19 31 126:64
3. KS Bronowianka Kraków 19 26 117:73
4. MLUKS Gulon Zakliczyn 19 25 112:78
5. LUKS Galux Skrzyszów 19 21 92:98
6. UKS Villa-Verde II Olesno 19 20 101:89
7. KS Gorce Nowy Targ 19 16 78:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum Karpol Słopnice 19 19 101:89
2. PKS Kolping II Jarosław 19 19 96:94
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 19 17 89:101
4. ULKS Lachowice 19 12 72:118
5. MLKS Nurt I Przemyśl 19 10 72:118
6. UKS TKKF MOSiR I Dukla 19 8 66:124
7. UKS Orkan SP5 Nowy Targ 19 8 67:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-01-10
g. 12:00
001
1
KS Bronowianka Kraków ULKS Lachowice 9:1 Szczegóły
2015-09-19
g. 18:00
002
1
UKS TKKF MOSiR I Dukla KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2015-09-19
g. 11:00
003
1
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2015-09-19
g. 13:00
004
1
UKS Villa-Verde II Olesno MLKS Nurt I Przemyśl 7:3 Szczegóły
2015-10-31
g. 14:00
005
1
PKS Kolping II Jarosław KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2015-09-19
g. 16:00
006
1
LUKS Galux Skrzyszów KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2015-09-26
g. 16:00
007
1
UKS Orkan SP5 Nowy Targ MLUKS Gulon Zakliczyn 1:9 Szczegóły
2015-10-03
g. 16:00
008
2
ULKS Lachowice MLUKS Gulon Zakliczyn 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 13:30
009
2
KS Gorce Nowy Targ LUKS Galux Skrzyszów 5:5 Szczegóły
2015-10-04
g. 15:00
010
2
MLKS Nurt I Przemyśl PKS Kolping II Jarosław 4:6 Szczegóły
2015-10-28
g. 19:30
011
2
KS Witmar Podwawelski Kraków UKS Villa-Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:00
012
2
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów 7:3 Szczegóły
2015-10-27
g. 16:00
013
2
KS Bronowianka Kraków UKS TKKF MOSiR I Dukla 10:0 Szczegóły
2015-10-03
g. 14:00
014
2
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Orkan SP5 Nowy Targ 9:1 Szczegóły
2015-10-11
g. 12:00
015
3
UKS TKKF MOSiR I Dukla ULKS Lachowice 3:7 Szczegóły
2015-11-15
g. 15:00
016
3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 4:6 Szczegóły
2015-10-24
g. 13:00
017
3
UKS Villa-Verde II Olesno KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8:2 Szczegóły
2015-10-23
g. 19:00
018
3
PKS Kolping II Jarosław KS Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2015-10-24
g. 16:00
019
3
LUKS Galux Skrzyszów MLKS Nurt I Przemyśl 6:4 Szczegóły
2015-11-28
g. 16:00
020
3
MLUKS Gulon Zakliczyn KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2015-10-24
g. 16:00
021
3
UKS Orkan SP5 Nowy Targ KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2015-11-07
g. 16:00
022
4
ULKS Lachowice KS Spektrum Karpol Słopnice 3:7 Szczegóły
2015-11-07
g. 16:00
023
4
KS Gorce Nowy Targ MLUKS Gulon Zakliczyn 3:7 Szczegóły
2015-11-07
g. 14:00
024
4
KS Witmar Podwawelski Kraków LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 16:00
025
4
KSTS MOSiR Karpaty Krosno PKS Kolping II Jarosław 7:3 Szczegóły
2015-11-07
g. 12:00
026
4
KS Bronowianka Kraków UKS Villa-Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2015-10-31
g. 13:00
027
4
UKS TKKF MOSiR I Dukla KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2015-11-08
g. 15:00
028
4
MLKS Nurt I Przemyśl UKS Orkan SP5 Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2015-11-14
g. 11:00
029
5
KU AZS Politechnika II Rzeszów ULKS Lachowice 8:2 Szczegóły
2015-11-14
g. 13:00
030
5
UKS Villa-Verde II Olesno UKS TKKF MOSiR I Dukla 6:4 Szczegóły
2016-01-07
g. 17:00
031
5
PKS Kolping II Jarosław KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2015-11-14
g. 17:00
032
5
LUKS Galux Skrzyszów KSTS MOSiR Karpaty Krosno 3:7 Szczegóły
2016-02-28
g. 12:00
033
5
MLUKS Gulon Zakliczyn MLKS Nurt I Przemyśl 10:0 Szczegóły
2015-11-14
g. 14:00
034
5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2015-11-14
g. 16:00
035
5
UKS Orkan SP5 Nowy Targ KS Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2015-11-21
g. 16:00
036
6
ULKS Lachowice KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2015-11-22
g. 15:00
037
6
MLKS Nurt I Przemyśl KS Spektrum Karpol Słopnice 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 16:00
038
6
KS Witmar Podwawelski Kraków MLUKS Gulon Zakliczyn 6:4 Szczegóły
2016-01-27
g. 16:00
039
6
KS Bronowianka Kraków LUKS Galux Skrzyszów 4:6 Szczegóły
2015-12-17
g. 19:00
040
6
UKS TKKF MOSiR I Dukla PKS Kolping II Jarosław 3:7 Szczegóły
2015-11-21
g. 11:00
041
6
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Villa-Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2015-11-22
g. 16:00
042
6
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Orkan SP5 Nowy Targ 8:2 Szczegóły
2015-11-28
g. 13:00
043
7
UKS Villa-Verde II Olesno ULKS Lachowice 7:3 Szczegóły
2016-01-30
g. 14:00
044
7
PKS Kolping II Jarosław KU AZS Politechnika II Rzeszów 5:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 16:00
045
7
LUKS Galux Skrzyszów UKS TKKF MOSiR I Dukla 8:2 Szczegóły
2015-12-05
g. 15:00
046
7
MLUKS Gulon Zakliczyn KSTS MOSiR Karpaty Krosno 6:4 Szczegóły
2015-12-05
g. 14:00
047
7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2015-12-19
g. 15:00
048
7
KS Gorce Nowy Targ MLKS Nurt I Przemyśl 6:4 Szczegóły
2015-12-05
g. 16:00
049
7
UKS Orkan SP5 Nowy Targ KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 12:00
050
8
ULKS Lachowice MLKS Nurt I Przemyśl 5:5 Szczegóły
2016-01-09
g. 14:00
051
8
KS Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ 8:2 Szczegóły
2016-01-30
g. 12:00
052
8
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Spektrum Karpol Słopnice 8:2 Szczegóły
2016-01-09
g. 12:00
053
8
KS Bronowianka Kraków MLUKS Gulon Zakliczyn 7:3 Szczegóły
2016-01-09
g. 11:00
054
8
KU AZS Politechnika II Rzeszów LUKS Galux Skrzyszów 5:5 Szczegóły
2016-02-07
g. 16:00
055
8
UKS Villa-Verde II Olesno PKS Kolping II Jarosław 5:5 Szczegóły
2016-01-10
g. 11:00
056
8
UKS TKKF MOSiR I Dukla UKS Orkan SP5 Nowy Targ 6:4 Szczegóły
2016-02-21
g. 13:00
057
9
PKS Kolping II Jarosław ULKS Lachowice 9:1 Szczegóły
2016-01-30
g. 17:30
058
9
LUKS Galux Skrzyszów UKS Villa-Verde II Olesno 4:6 Szczegóły
2016-01-23
g. 15:00
059
9
MLUKS Gulon Zakliczyn UKS TKKF MOSiR I Dukla 8:2 Szczegóły
2016-01-23
g. 14:00
060
9
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 5:5 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00
061
9
KS Gorce Nowy Targ KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 15:00
062
9
MLKS Nurt I Przemyśl KS Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00
063
9
UKS Orkan SP5 Nowy Targ KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2016-01-30
g. 16:00
064
10
ULKS Lachowice KS Witmar Podwawelski Kraków 1:9 Szczegóły
2016-01-31
g. 12:30
065
10
KSTS MOSiR Karpaty Krosno MLKS Nurt I Przemyśl 8:2 Szczegóły
2016-01-31
g. 16:00
066
10
KS Bronowianka Kraków KS Gorce Nowy Targ 7:3 Szczegóły
2016-02-13
g. 16:00
067
10
UKS TKKF MOSiR I Dukla KS Spektrum Karpol Słopnice 4:6 Szczegóły
2016-01-30
g. 15:00
068
10
KU AZS Politechnika II Rzeszów MLUKS Gulon Zakliczyn 1:9 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00
069
10
LUKS Galux Skrzyszów PKS Kolping II Jarosław 6:4 Szczegóły
2016-01-30
g. 13:00
070
10
UKS Villa-Verde II Olesno UKS Orkan SP5 Nowy Targ 8:2 Szczegóły
2016-02-06
g. 16:00
071
11
LUKS Galux Skrzyszów ULKS Lachowice 9:1 Szczegóły
2016-02-06
g. 15:00
072
11
MLUKS Gulon Zakliczyn UKS Villa-Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2016-02-06
g. 16:00
073
11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów 8:2 Szczegóły
2016-02-26
g. 18:00
074
11
KS Gorce Nowy Targ UKS TKKF MOSiR I Dukla 7:3 Szczegóły
2016-02-07
g. 15:00
075
11
MLKS Nurt I Przemyśl KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2016-02-06
g. 14:00
076
11
KS Witmar Podwawelski Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7:3 Szczegóły
2016-02-25
g. 19:00
077
11
UKS Orkan SP5 Nowy Targ PKS Kolping II Jarosław 3:7 Szczegóły
2016-02-20
g. 16:00
078
12
ULKS Lachowice KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2016-02-20
g. 12:00
079
12
KS Bronowianka Kraków KS Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2016-02-20
g. 16:00
080
12
UKS TKKF MOSiR I Dukla MLKS Nurt I Przemyśl 3:7 Szczegóły
2016-02-20
g. 11:00
081
12
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2016-02-20
g. 13:00
082
12
UKS Villa-Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice 5:5 Szczegóły
2016-02-20
g. 15:00
083
12
PKS Kolping II Jarosław MLUKS Gulon Zakliczyn 5:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 16:00
084
12
LUKS Galux Skrzyszów UKS Orkan SP5 Nowy Targ 7:3 Szczegóły
2016-02-14
g. 17:30
085
13
MLUKS Gulon Zakliczyn LUKS Galux Skrzyszów 6:4 Szczegóły
2016-02-23
g. 19:00
086
13
KS Spektrum Karpol Słopnice PKS Kolping II Jarosław 8:2 Szczegóły
2016-02-28
g. 12:00
087
13
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa-Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2016-03-05
g. 16:00
088
13
MLKS Nurt I Przemyśl KU AZS Politechnika II Rzeszów 6:4 Szczegóły
2016-02-27
g. 14:00
089
13
KS Witmar Podwawelski Kraków UKS TKKF MOSiR I Dukla 8:2 Szczegóły
2016-03-04
g. 17:30
090
13
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Bronowianka Kraków 7:3 Szczegóły
2016-02-27
g. 16:00
091
13
UKS Orkan SP5 Nowy Targ ULKS Lachowice 7:3 Szczegóły
2016-03-12
g. 13:00
092
14
UKS Villa-Verde II Olesno KS Bronowianka Kraków 2:8 Szczegóły
2016-03-12
g. 15:00
093
14
MLUKS Gulon Zakliczyn KS Gorce Nowy Targ 9:1 Szczegóły
2016-03-12
g. 16:00
094
14
LUKS Galux Skrzyszów KS Witmar Podwawelski Kraków 1:9 Szczegóły
2016-03-12
g. 16:00
095
14
UKS Orkan SP5 Nowy Targ MLKS Nurt I Przemyśl 6:4 Szczegóły
2016-05-12
g. 16:00
096
14
PKS Kolping II Jarosław UKS TKKF MOSiR I Dukla 4:6 Szczegóły
2016-03-12
g. 14:00
097
14
KS Spektrum Karpol Słopnice ULKS Lachowice 5:5 Szczegóły
2016-03-20
g. 16:00
098
15
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Gorce Nowy Targ 9:1 Szczegóły
2016-05-18
g. 19:00
099
15
LUKS Galux Skrzyszów MLUKS Gulon Zakliczyn 6:4 Szczegóły
2016-04-23
g. 13:00
100
15
UKS Villa-Verde II Olesno KS Witmar Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2016-05-11
g. 16:00
101
15
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS TKKF MOSiR I Dukla 4:6 Szczegóły
2016-05-13
g. 19:00
102
15
ULKS Lachowice PKS Kolping II Jarosław 7:3 Szczegóły
2016-03-19
g. 16:00
103
15
UKS Orkan SP5 Nowy Targ KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2016-04-13
g. 18:00
104
16
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków 4:6 Szczegóły
2016-04-17
g. 12:00
105
16
KSTS MOSiR Karpaty Krosno LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2016-04-24
g. 12:00
106
16
UKS Villa-Verde II Olesno MLUKS Gulon Zakliczyn 4:6 Szczegóły
2016-04-03
g. 15:00
107
16
MLKS Nurt I Przemyśl UKS TKKF MOSiR I Dukla 6:4 Szczegóły
2016-04-24
g. 14:00
108
16
ULKS Lachowice KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2016-04-02
g. 15:00
109
16
PKS Kolping II Jarosław UKS Orkan SP5 Nowy Targ 7:3 Szczegóły
2016-04-12
g. 18:00
110
17
LUKS Galux Skrzyszów KS Bronowianka Kraków 1:9 Szczegóły
2016-04-16
g. 16:00
111
17
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Villa-Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2016-04-09
g. 16:00
112
17
KS Gorce Nowy Targ KS Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 15:00
113
17
MLKS Nurt I Przemyśl ULKS Lachowice 3:7 Szczegóły
2016-04-17
g. 13:00
114
17
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Orkan SP5 Nowy Targ 7:3 Szczegóły
2016-04-24
g. 14:00
115
17
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS TKKF MOSiR I Dukla 6:4 Szczegóły
2016-05-03
g. 15:30
116
18
UKS Villa-Verde II Olesno KS Gorce Nowy Targ 8:2 Szczegóły
2016-04-23
g. 15:00
117
18
MLUKS Gulon Zakliczyn KS Bronowianka Kraków 2:8 Szczegóły
2016-04-24
g. 16:00
118
18
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2016-04-23
g. 17:00
119
18
UKS Orkan SP5 Nowy Targ UKS TKKF MOSiR I Dukla 4:6 Szczegóły
2016-04-25
g. 17:00
120
18
PKS Kolping II Jarosław MLKS Nurt I Przemyśl 5:5 Szczegóły
2016-04-23
g. 15:00
121
18
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2016-05-03
g. 11:00
122
19
LUKS Galux Skrzyszów KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2016-05-08
g. 16:00
123
19
KSTS MOSiR Karpaty Krosno MLUKS Gulon Zakliczyn 7:3 Szczegóły
2016-05-11
g. 20:30
124
19
KS Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2016-05-14
g. 10:30
125
19
ULKS Lachowice UKS TKKF MOSiR I Dukla 7:3 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
126
19
KU AZS Politechnika II Rzeszów PKS Kolping II Jarosław 5:5 Szczegóły
2016-05-07
g. 14:00
127
19
KS Spektrum Karpol Słopnice MLKS Nurt I Przemyśl 7:3 Szczegóły
2016-05-10
g. 20:00
128
20
UKS Villa-Verde II Olesno LUKS Galux Skrzyszów 4:6 Szczegóły
2016-05-14
g. 15:00
129
20
KS Bronowianka Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno 5:5 Szczegóły
2016-05-14
g. 15:00
130
20
MLUKS Gulon Zakliczyn KS Witmar Podwawelski Kraków 1:9 Szczegóły
2016-05-14
g. 16:00
131
20
ULKS Lachowice UKS Orkan SP5 Nowy Targ 8:2 Szczegóły
2016-05-14
g. 11:00
132
20
KU AZS Politechnika II Rzeszów MLKS Nurt I Przemyśl 4:6 Szczegóły
2016-04-03
g. 17:00
133
20
PKS Kolping II Jarosław KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły