Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 16 29 154:63
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 29 154:67
3. PKS Iskra Blizne 16 23 141:93
4. UKS Iskra II Iskrzynia 16 17 126:112
5. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 17 106:110
6. KTS I Brzozów 16 15 108:114

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 16 17 124:104
2. SKT G3 Sanok 16 17 122:102
3. LKS III Turze Pole 16 12 82:130
4. UKS Tornado Wrocanka 16 6 57:138
5. KTS II Brzozów 16 6 62:144
6. LUKS Burza III Rogi 16 4 89:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-05
g. 11:00

5LKRW 1
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:3 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LKRW 1
LKS III Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LKRW 1
UKS Tornado Wrocanka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LKRW 1
KS II Nagórzany LUKS Burza III Rogi 10:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LKRW 1
SKT G3 Sanok PKS Iskra Blizne 4:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LKRW 1
KTS II Brzozów KTS I Brzozów 1:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LKRW 2
LKS Parnas Stara Wieś LKS III Turze Pole 10:2 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LKRW 2
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LKRW 2
LUKS Burza III Rogi KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 7:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LKRW 2
KS II Nagórzany UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LKRW 2
PKS Iskra Blizne KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LKRW 2
KTS I Brzozów SKT G3 Sanok 10:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LKRW 3
SKT G3 Sanok LUKS Burza III Rogi 10:4 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LKRW 3
KTS II Brzozów UKS Tornado Wrocanka 10:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LKRW 3
LUKS Strażak II Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:4 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LKRW 3
LKS Parnas Stara Wieś KS II Nagórzany 3:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LKRW 3
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LKRW 3
LKS III Turze Pole KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LKRW 4
LUKS Burza III Rogi KTS II Brzozów 10:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LKRW 4
UKS Tornado Wrocanka SKT G3 Sanok 0:10 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LKRW 4
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LKRW 4
KS II Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LKRW 4
PKS Iskra Blizne LKS III Turze Pole 10:1 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LKRW 4
KTS I Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LKRW 5
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LKRW 5
KTS II Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 1:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LKRW 5
UKS Iskra II Iskrzynia KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 9:9 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LKRW 5
LKS III Turze Pole KS II Nagórzany 0:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LKRW 5
UKS Tornado Wrocanka PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LKRW 5
LUKS Burza III Rogi KTS I Brzozów 6:10 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

5LKRW 6
LKS Parnas Stara Wieś KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

5LKRW 6
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT G3 Sanok 10:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

5LKRW 6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS III Turze Pole 10:0 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

5LKRW 6
KS II Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

5LKRW 6
PKS Iskra Blizne LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

5LKRW 6
KTS I Brzozów UKS Tornado Wrocanka 10:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

5LKRW 7
UKS Tornado Wrocanka LKS III Turze Pole 2:10 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

5LKRW 7
LUKS Burza III Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

5LKRW 7
SKT G3 Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 7:10 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

5LKRW 7
KTS II Brzozów KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

5LKRW 7
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Iskra Blizne 10:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

5LKRW 7
LKS Parnas Stara Wieś KTS I Brzozów 6:10 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

5LKRW 8
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

5LKRW 8
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Tornado Wrocanka 10:3 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

5LKRW 8
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

5LKRW 8
KS II Nagórzany SKT G3 Sanok 10:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

5LKRW 8
PKS Iskra Blizne LKS Parnas Stara Wieś 10:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

5LKRW 8
KTS I Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

5LKRW 9
SKT G3 Sanok LKS III Turze Pole 10:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

5LKRW 9
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

5LKRW 9
UKS Tornado Wrocanka LKS Parnas Stara Wieś 0:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

5LKRW 9
LUKS Burza III Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

5LKRW 9
KS II Nagórzany PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

5LKRW 9
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS I Brzozów 10:2 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LKRW 10
LKS III Turze Pole KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LKRW 10
UKS Iskra II Iskrzynia SKT G3 Sanok 10:3 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LKRW 10
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LKRW 10
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 10:0 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LKRW 10
PKS Iskra Blizne KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 7:10 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LKRW 10
KTS I Brzozów KS II Nagórzany 5:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LKRW 11
KTS II Brzozów SKT G3 Sanok 6:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LKRW 11
LKS III Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LKRW 11
LUKS Burza III Rogi UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LKRW 11
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LKRW 11
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KS II Nagórzany 3:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LKRW 11
PKS Iskra Blizne KTS I Brzozów 10:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LKRW 12
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Iskra II Iskrzynia 6:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LKRW 12
PKS Iskra Blizne LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LKRW 12
KS II Nagórzany KTS I Brzozów 10:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LKRW 12
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 10:4 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LKRW 12
SKT G3 Sanok UKS Tornado Wrocanka 10:2 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LKRW 12
KTS II Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LKRW 13
KTS I Brzozów KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LKRW 13
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LKRW 13
PKS Iskra Blizne KS II Nagórzany 10:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LKRW 13
KTS II Brzozów LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LKRW 13
LUKS Burza III Rogi SKT G3 Sanok 4:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LKRW 13
LKS Parnas Stara Wieś UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LKRW 14
KTS I Brzozów PKS Iskra Blizne 9:9 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LKRW 14
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00

5LKRW 14
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 6:10 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LKRW 14
UKS Tornado Wrocanka KTS II Brzozów 10:4 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LKRW 14
LKS III Turze Pole SKT G3 Sanok 2:10 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LKRW 14
LUKS Burza III Rogi LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LKRW 15
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LKRW 15
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS I Brzozów 10:2 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LKRW 15
KS II Nagórzany KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:1 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LKRW 15
UKS Tornado Wrocanka LUKS Burza III Rogi 10:2 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LKRW 15
SKT G3 Sanok KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LKRW 15
LKS III Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LKRW 16
UKS Iskra II Iskrzynia KTS I Brzozów 10:3 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LKRW 16
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno PKS Iskra Blizne 1:10 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LKRW 16
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LKRW 16
KTS II Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:2 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LKRW 16
LKS III Turze Pole UKS Tornado Wrocanka 10:3 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LKRW 16
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły