Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (grupa krośnieńska)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak I Bratkówka 16 29 156:72
2. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 28 151:90
3. LUKS Burza I Rogi 16 24 145:99
4. UKS Iskra I Iskrzynia 16 17 122:127
5. PKS Bartek I Dębowiec 16 14 118:129
6. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 13 116:142

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS I Nagórzany 16 15 128:116
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 14 116:128
3. LUKS Burza II Rogi 16 13 128:140
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 12 116:135
5. GMKS Strzelec III Frysztak 16 11 97:137
6. LKS II Turze Pole 16 2 72:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-05
g. 11:00

4LKR 1
LKS II Turze Pole LUKS Strażak I Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LKR 1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 7:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LKR 1
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LKR 1
KS I Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 6:10 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LKR 1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Iskra I Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LKR 1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 0:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LKR 2
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LKR 2
LUKS Burza I Rogi LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LKR 2
PKS Bartek I Dębowiec GMKS Strzelec III Frysztak 5:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LKR 2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LKR 2
UKS Iskra I Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LKR 2
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LKR 3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LKR 3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LKR 3
LKS Strażak I Bratkówka GMKS Strzelec III Frysztak 10:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LKR 3
UKS Iskra I Iskrzynia KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LKR 3
LKS II Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 6:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LKR 3
LUKS Burza II Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LKR 4
LUKS Strażak I Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LKR 4
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LKR 4
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LKR 4
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LKR 4
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LKR 4
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LKR 5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LKR 5
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LKR 5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec III Frysztak 10:0 Szczegóły
2014-11-15
g. 11:00

4LKR 5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 5:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LKR 5
LKS II Turze Pole UKS Iskra I Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LKR 5
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LKR 6
LUKS Strażak I Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LKR 6
LUKS Burza I Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:4 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LKR 6
GMKS Strzelec III Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LKR 6
KS I Nagórzany UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LKR 6
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LKR 6
LKS Strażak I Bratkówka LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LKR 7
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LKR 7
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LKR 7
LKS II Turze Pole GMKS Strzelec III Frysztak 2:10 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LKR 7
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00

4LKR 7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LKR 7
PKS Bartek I Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

4LKR 8
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

4LKR 8
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

4LKR 8
GMKS Strzelec III Frysztak LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

4LKR 8
KS I Nagórzany LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

4LKR 8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Bartek I Dębowiec 6:10 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00

4LKR 8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LKR 9
KS I Nagórzany LUKS Strażak I Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LKR 9
GMKS Strzelec III Frysztak LUKS Burza I Rogi 0:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LKR 9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LKR 9
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LKR 9
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LKR 9
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LKR 10
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec III Frysztak 10:4 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LKR 10
LUKS Burza I Rogi KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LKR 10
UKS Iskra I Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LKR 10
LKS Strażak I Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:3 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LKR 10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LKR 10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS II Turze Pole 10:4 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

4LKR 11
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak I Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

4LKR 11
KS I Nagórzany GMKS Strzelec III Frysztak 10:3 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

4LKR 11
LKS Strażak I Bratkówka UKS Iskra I Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

4LKR 11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

4LKR 11
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

4LKR 11
LKS II Turze Pole LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LKR 12
LUKS Burza I Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LKR 12
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LKR 12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak I Bratkówka 2:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LKR 12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LKR 12
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LKR 12
GMKS Strzelec III Frysztak LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LKR 13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LKR 13
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LKR 13
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 2:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LKR 13
LKS II Turze Pole UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LKR 13
GMKS Strzelec III Frysztak KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2015-03-13
g. 17:00

4LKR 13
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LKR 14
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LKR 14
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 10:4 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LKR 14
LKS Strażak I Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LKR 14
LKS II Turze Pole KS I Nagórzany 0:10 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LKR 14
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LKR 14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec III Frysztak 8:10 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

4LKR 15
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

4LKR 15
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

4LKR 15
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

4LKR 15
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

4LKR 15
LUKS Burza II Rogi LKS II Turze Pole 10:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

4LKR 15
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LKR 16
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LKR 16
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LKR 16
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LKR 16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LKR 16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LKR 16
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec III Frysztak 9:9 Szczegóły