Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (grupa rzeszowska)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 16 30 208:80
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 184:104
3. KTS Strażak Pruchnik 16 21 162:126
4. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 21 162:126
5. MLKS Nurt II Przemyśl 16 17 153:135
6. UKS Kępa I Dębica 16 13 137:151

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 15 142:146
2. UKS SP1 Leżajsk 15 14 148:122
3. KS Pegaz III Łańcut 16 14 143:145
4. MKSTS Mielec 16 9 113:175
5. LZS II Kąkolówka 16 7 102:186
6. UKS Kępa II Dębica 15 2 56:214

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-05
g. 11:00

4LRZ 1
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa I Dębica 13:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LRZ 1
KTS Strażak Pruchnik KS Pegaz III Łańcut 10:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LRZ 1
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LRZ 1
LKS Kańczuga MKSTS Mielec 14:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

4LRZ 1
MLKS Nurt II Przemyśl LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00

4LRZ 1
UKS Kępa II Dębica PKS Kolping III Jarosław 2:16 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LRZ 2
UKS Kępa I Dębica KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LRZ 2
KS Pegaz III Łańcut KU AZS Politechnika IV Rzeszów 6:12 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LRZ 2
MKSTS Mielec KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:15 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LRZ 2
UKS SP1 Leżajsk LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

4LRZ 2
LZS II Kąkolówka UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2014-10-23
g. 11:00

4LRZ 2
PKS Kolping III Jarosław MLKS Nurt II Przemyśl 9:9 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LRZ 3
MLKS Nurt II Przemyśl UKS Kępa I Dębica 8:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LRZ 3
UKS Kępa II Dębica KS Pegaz III Łańcut 3:15 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LRZ 3
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:13 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LRZ 3
LZS II Kąkolówka LKS Kańczuga 10:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LRZ 3
KU AZS Politechnika IV Rzeszów MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

4LRZ 3
KTS Strażak Pruchnik UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LRZ 4
UKS Kępa I Dębica UKS Kępa II Dębica 15:3 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LRZ 4
KS Pegaz III Łańcut MLKS Nurt II Przemyśl 6:12 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LRZ 4
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS II Kąkolówka 15:3 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LRZ 4
LKS Kańczuga PKS Kolping III Jarosław 2:16 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LRZ 4
MKSTS Mielec KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

4LRZ 4
UKS SP1 Leżajsk KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LRZ 5
UKS SP1 Leżajsk UKS Kępa I Dębica 8:10 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LRZ 5
MKSTS Mielec KS Pegaz III Łańcut 9:9 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LRZ 5
MLKS Nurt II Przemyśl KU AZS Politechnika III Rzeszów 11:7 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LRZ 5
UKS Kępa II Dębica LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LRZ 5
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LZS II Kąkolówka 16:2 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

4LRZ 5
KTS Strażak Pruchnik PKS Kolping III Jarosław 6:12 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LRZ 6
UKS Kępa I Dębica MKSTS Mielec 12:6 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LRZ 6
KS Pegaz III Łańcut UKS SP1 Leżajsk 5:13 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LRZ 6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Kępa II Dębica 16:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LRZ 6
LKS Kańczuga MLKS Nurt II Przemyśl 6:12 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LRZ 6
LZS II Kąkolówka KTS Strażak Pruchnik 3:15 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00

4LRZ 6
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika IV Rzeszów 11:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LRZ 7
PKS Kolping III Jarosław UKS Kępa I Dębica 13:5 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LRZ 7
LZS II Kąkolówka KS Pegaz III Łańcut 7:11 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LRZ 7
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika III Rzeszów 13:5 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LRZ 7
KTS Strażak Pruchnik LKS Kańczuga 10:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LRZ 7
UKS SP1 Leżajsk UKS Kępa II Dębica 17:1 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00

4LRZ 7
MKSTS Mielec MLKS Nurt II Przemyśl 8:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LRZ 8
UKS Kępa I Dębica LZS II Kąkolówka 13:5 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LRZ 8
KS Pegaz III Łańcut PKS Kolping III Jarosław 5:13 Szczegóły
2015-00-00
g. 11:00

4LRZ 8
KU AZS Politechnika III Rzeszów KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LRZ 8
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LRZ 8
UKS Kępa II Dębica MKSTS Mielec 9:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00

4LRZ 8
MLKS Nurt II Przemyśl UKS SP1 Leżajsk 15:3 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LRZ 9
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LRZ 9
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Pegaz III Łańcut 12:6 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LRZ 9
UKS SP1 Leżajsk LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LRZ 9
MKSTS Mielec PKS Kolping III Jarosław 8:10 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

4LRZ 9
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa II Dębica 18:0 Szczegóły
2015-01-18
g. 12:00

4LRZ 9
KTS Strażak Pruchnik MLKS Nurt II Przemyśl 11:7 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

4LRZ 10
UKS Kępa I Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

4LRZ 10
KS Pegaz III Łańcut LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

4LRZ 10
LZS II Kąkolówka MKSTS Mielec 14:4 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

4LRZ 10
PKS Kolping III Jarosław UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

4LRZ 10
UKS Kępa II Dębica KTS Strażak Pruchnik 5:13 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

4LRZ 10
MLKS Nurt II Przemyśl KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

4LRZ 11
KS Pegaz III Łańcut UKS Kępa I Dębica 10:8 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

4LRZ 11
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:14 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

4LRZ 11
PKS Kolping III Jarosław LZS II Kąkolówka 11:7 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

4LRZ 11
UKS SP1 Leżajsk MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

4LRZ 11
MLKS Nurt II Przemyśl UKS Kępa II Dębica 18:0 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

4LRZ 11
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KTS Strażak Pruchnik 11:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LRZ 12
KTS Strażak Pruchnik KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LRZ 12
MLKS Nurt II Przemyśl PKS Kolping III Jarosław 6:12 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LRZ 12
UKS Kępa I Dębica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 5:13 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LRZ 12
MKSTS Mielec LKS Kańczuga 4:14 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LRZ 12
KS Pegaz III Łańcut LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

4LRZ 12
UKS Kępa II Dębica UKS SP1 Leżajsk -:- Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LRZ 13
KTS Strażak Pruchnik UKS Kępa I Dębica 10:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LRZ 13
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 4:14 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LRZ 13
KU AZS Politechnika IV Rzeszów MLKS Nurt II Przemyśl 15:3 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LRZ 13
LKS Kańczuga UKS Kępa II Dębica 13:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LRZ 13
KS Pegaz III Łańcut MKSTS Mielec 9:9 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

4LRZ 13
LZS II Kąkolówka UKS SP1 Leżajsk 5:13 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LRZ 14
UKS Kępa I Dębica MLKS Nurt II Przemyśl 6:12 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LRZ 14
PKS Kolping III Jarosław KTS Strażak Pruchnik 11:7 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LRZ 14
KU AZS Politechnika III Rzeszów KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LRZ 14
UKS Kępa II Dębica LZS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LRZ 14
LKS Kańczuga KS Pegaz III Łańcut 9:9 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

4LRZ 14
MKSTS Mielec UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LRZ 15
KU AZS Politechnika III Rzeszów MLKS Nurt II Przemyśl 12:6 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LRZ 15
UKS Kępa I Dębica PKS Kolping III Jarosław 5:13 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LRZ 15
KTS Strażak Pruchnik KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LRZ 15
MKSTS Mielec LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LRZ 15
KS Pegaz III Łańcut UKS Kępa II Dębica 15:3 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

4LRZ 15
LKS Kańczuga UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

4LRZ 16
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Kępa I Dębica 10:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

4LRZ 16
MLKS Nurt II Przemyśl KTS Strażak Pruchnik 3:15 Szczegóły
2015-05-24
g. 11:00

4LRZ 16
KU AZS Politechnika IV Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 10:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

4LRZ 16
MKSTS Mielec UKS Kępa II Dębica 17:1 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

4LRZ 16
LKS Kańczuga LZS II Kąkolówka 11:7 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

4LRZ 16
UKS SP1 Leżajsk KS Pegaz III Łańcut 10:8 Szczegóły