Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
V liga krośnieńska gr. Z
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 28 142:68
2. LKS Tęcza I Zręcin 16 27 148:66
3. UKS Spin Jasło 16 25 149:64
4. LKS Strażak II Bratkówka 16 20 124:126
5. UKS Cebulka Warzyce 16 18 131:107
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 10 96:132

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Błyskawica Leśniówka 16 17 124:117
2. MKS Skarbek Gogołów 16 12 110:120
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 12 117:140
4. PKS Bartek II Dębowiec 16 10 79:137
5. UKS TKKF MOSiR III Dukla 16 7 67:139
6. LKS Tęcza II Zręcin 16 6 73:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-29
g. 11:00
0
1
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
MKS Skarbek Gogołów PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2013-09-28
g. 11:00
0
1
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LKS Tęcza II Zręcin LKS Tęcza I Zręcin 2:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 8:10 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2013-10-05
g. 11:00
0
2
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:0 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LUKS Strażak II Niżna Łąka MKS Skarbek Gogołów 9:9 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 0:10 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LKS Tęcza I Zręcin UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LKS Strażak II Bratkówka LKS Tęcza II Zręcin 10:8 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS Tęcza II Zręcin UKS TKKF MOSiR II Dukla 3:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 2:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS Strażak II Bratkówka MKS Skarbek Gogołów 10:4 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS Tęcza I Zręcin UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS TKKF MOSiR III Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Błyskawica Leśniówka 8:10 Szczegóły
2013-10-19
g. 11:00
0
4
UKS Spin Jasło LKS Tęcza II Zręcin 10:1 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
MKS Skarbek Gogołów LKS Tęcza I Zręcin 4:10 Szczegóły
2013-10-19
g. 11:00
0
4
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
PKS Bartek II Dębowiec UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:2 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
PKS Bartek II Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 5:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Tęcza II Zręcin MKS Skarbek Gogołów 9:9 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
UKS TKKF MOSiR III Dukla LKS Tęcza I Zręcin 0:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2013-11-16
g. 11:00
0
6
UKS Spin Jasło PKS Bartek II Dębowiec 10:0 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
MKS Skarbek Gogołów UKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2013-11-16
g. 11:00
0
6
UKS Cebulka Warzyce LKS Tęcza II Zręcin 10:5 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
LKS Tęcza I Zręcin UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:5 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Tęcza I Zręcin UKS Spin Jasło 4:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS TKKF MOSiR III Dukla MKS Skarbek Gogołów 1:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
PKS Bartek II Dębowiec UKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Tęcza II Zręcin 10:4 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Tęcza I Zręcin 4:10 Szczegóły
2013-11-30
g. 11:00
0
8
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
MKS Skarbek Gogołów UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2013-11-30
g. 11:00
0
8
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:0 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LKS Tęcza II Zręcin PKS Bartek II Dębowiec 10:6 Szczegóły
2013-12-07
g. 11:00
0
9
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
MKS Skarbek Gogołów UKS Spin Jasło 2:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
PKS Bartek II Dębowiec LKS Tęcza I Zręcin 0:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Tęcza II Zręcin 10:3 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS TKKF MOSiR II Dukla MKS Skarbek Gogołów 10:8 Szczegóły
2013-12-14
g. 11:00
0
10
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 10:6 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LKS Tęcza I Zręcin LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LKS Tęcza II Zręcin UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:0 Szczegóły
2014-01-11
g. 11:00
0
11
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2014-01-11
g. 11:00
0
11
UKS Cebulka Warzyce MKS Skarbek Gogołów 10:2 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LKS Strażak II Bratkówka LKS Tęcza I Zręcin 4:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LKS Tęcza II Zręcin UKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2014-02-01
g. 11:00
0
12
UKS Cebulka Warzyce LKS Tęcza I Zręcin 7:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:8 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
MKS Skarbek Gogołów UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:5 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Tęcza II Zręcin 9:9 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 10:3 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Tęcza I Zręcin 1:10 Szczegóły
2014-03-01
g. 11:00
0
13
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin Jasło 5:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
PKS Bartek II Dębowiec MKS Skarbek Gogołów 10:8 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS TKKF MOSiR III Dukla 3:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Tęcza II Zręcin 10:0 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2014-03-08
g. 11:00
0
14
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
PKS Bartek II Dębowiec LKS Tęcza II Zręcin 10:5 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
MKS Skarbek Gogołów UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
UKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:7 Szczegóły
2014-03-08
g. 11:00
0
14
UKS Spin Jasło LKS Tęcza I Zręcin 7:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LKS Strażak II Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2014-03-29
g. 11:00
0
15
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Tęcza I Zręcin 2:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS TKKF MOSiR III Dukla LKS Tęcza II Zręcin 10:0 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek II Dębowiec 8:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS Błyskawica Leśniówka MKS Skarbek Gogołów 10:5 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 4:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Tęcza I Zręcin LKS Strażak II Bratkówka 10:3 Szczegóły
2014-04-05
g. 11:00
0
16
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
UKS TKKF MOSiR III Dukla PKS Bartek II Dębowiec 4:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
MKS Skarbek Gogołów LKS Tęcza II Zręcin 10:0 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
UKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 8:10 Szczegóły