Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
V liga rzeszowska gr. A
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLKS Nurt II Przemyśl 14 28 139:29
2. MLKS Nurt III Przemyśl 14 23 126:61
3. KTS Strażak Pruchnik 14 16 113:96
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 14 15 104:86
5. TG Sokół Dynów 14 15 93:95
6. UMKS Dubiecko 14 6 53:124
7. UKS Sokół Pełkinie 14 5 77:124
8. LKS Strażak Sośnica 14 4 38:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-10-13
g. 11:00
0
1
MLKS Nurt II Przemyśl MLKS Nurt III Przemyśl 10:4 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
1
UMKS Dubiecko UKS Sokół Pełkinie 10:4 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
1
TG Sokół Dynów KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
1
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 10:1 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
2
LKS Strażak Sośnica MLKS Nurt II Przemyśl 0:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
2
MLKS Nurt III Przemyśl UMKS Dubiecko 10:4 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
2
UKS Sokół Pełkinie TG Sokół Dynów 5:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
2
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
3
MLKS Nurt II Przemyśl KTS Strażak Pruchnik 10:3 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
3
UMKS Dubiecko LKS Strażak Sośnica 10:4 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
3
TG Sokół Dynów MLKS Nurt III Przemyśl 2:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
3
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Sokół Pełkinie 10:6 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
4
UKS Sokół Pełkinie MLKS Nurt II Przemyśl 3:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
4
KTS Strażak Pruchnik UMKS Dubiecko 7:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
4
LKS Strażak Sośnica TG Sokół Dynów 1:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
4
MLKS Nurt III Przemyśl GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
5
KTS Strażak Pruchnik LKS Strażak Sośnica 10:1 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
5
UKS Sokół Pełkinie MLKS Nurt III Przemyśl 9:9 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
5
UMKS Dubiecko TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
5
MLKS Nurt II Przemyśl GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
6
MLKS Nurt III Przemyśl KTS Strażak Pruchnik 10:5 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
6
LKS Strażak Sośnica UKS Sokół Pełkinie 10:8 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
6
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UMKS Dubiecko 10:4 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
6
TG Sokół Dynów MLKS Nurt II Przemyśl 1:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
7
MLKS Nurt III Przemyśl LKS Strażak Sośnica 10:1 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
7
KTS Strażak Pruchnik UKS Sokół Pełkinie 10:7 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
7
UMKS Dubiecko MLKS Nurt II Przemyśl 0:10 Szczegóły
2014-01-18
g. 11:00
0
8
MLKS Nurt II Przemyśl UKS Sokół Pełkinie 10:1 Szczegóły
2014-01-18
g. 11:00
0
8
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt III Przemyśl 5:10 Szczegóły
2014-01-18
g. 11:00
0
8
TG Sokół Dynów UMKS Dubiecko 10:3 Szczegóły
2014-01-18
g. 11:00
0
8
LKS Strażak Sośnica KTS Strażak Pruchnik 3:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
9
MLKS Nurt II Przemyśl LKS Strażak Sośnica 10:1 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
9
MLKS Nurt III Przemyśl UKS Sokół Pełkinie 10:3 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
9
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
9
UMKS Dubiecko KTS Strażak Pruchnik 3:10 Szczegóły
2014-02-22
g. 11:00
0
10
MLKS Nurt II Przemyśl UMKS Dubiecko 9:1 Szczegóły
2014-02-22
g. 11:00
0
10
LKS Strażak Sośnica MLKS Nurt III Przemyśl 0:10 Szczegóły
2014-02-22
g. 11:00
0
10
TG Sokół Dynów UKS Sokół Pełkinie 10:5 Szczegóły
2014-02-22
g. 11:00
0
10
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt II Przemyśl 2:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
11
UMKS Dubiecko MLKS Nurt III Przemyśl 1:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
11
TG Sokół Dynów LKS Strażak Sośnica 10:0 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
11
UKS Sokół Pełkinie KTS Strażak Pruchnik 4:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
12
LKS Strażak Sośnica UMKS Dubiecko 10:0 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
12
UKS Sokół Pełkinie GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
12
MLKS Nurt III Przemyśl TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
12
KTS Strażak Pruchnik MLKS Nurt II Przemyśl 6:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
13
UKS Sokół Pełkinie UMKS Dubiecko 10:0 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
13
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 1:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
13
KTS Strażak Pruchnik MLKS Nurt III Przemyśl 4:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
13
MLKS Nurt II Przemyśl TG Sokół Dynów 10:3 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
14
UKS Sokół Pełkinie LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
14
UMKS Dubiecko GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 1:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
14
KTS Strażak Pruchnik TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
14
MLKS Nurt III Przemyśl MLKS Nurt II Przemyśl 3:10 Szczegóły