Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
IV liga krośnieńska
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 32 160:42
2. LKS I Turze Pole 16 28 155:70
3. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 21 122:115
4. LUKS Burza I Rogi 16 16 127:112
5. GMKS Strzelec III Frysztak 15 13 106:121
6. KS I Nagórzany 15 11 99:126

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra I Iskrzynia 16 21 128:98
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 14 120:119
3. PKS Bartek I Dębowiec 16 14 113:121
4. LKS Górki 16 14 94:119
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 6 77:139
6. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-29
g. 11:00
0
1
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza I Rogi 6:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LKS I Turze Pole UKS Iskra I Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
GMKS Strzelec III Frysztak LKS Strażak I Bratkówka 10:6 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LKS Górki UKS Olimp I Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:5 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole 7:10 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS Iskra I Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 10:3 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
KS I Nagórzany GMKS Strzelec III Frysztak 10:6 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Górki 3:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS Górki LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS Olimp I Łęki Dukielskie GMKS Strzelec III Frysztak 10:3 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 10:8 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS I Turze Pole KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Górki 10:2 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LKS Strażak I Bratkówka LKS I Turze Pole 5:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
KS I Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 10:5 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
KS I Nagórzany LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Strażak I Bratkówka UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Górki KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec III Frysztak 5:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
PKS Bartek I Dębowiec UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS I Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS Iskra I Iskrzynia KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
GMKS Strzelec III Frysztak LKS Górki 10:3 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS I Turze Pole 10:8 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Bartek I Dębowiec 7:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS Olimp I Łęki Dukielskie UKS Iskra I Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec III Frysztak 10:2 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
KS I Nagórzany LUKS Strażak I Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Strażak I Bratkówka LKS Górki 10:5 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
UKS Iskra I Iskrzynia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:3 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS I Turze Pole 2:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
GMKS Strzelec III Frysztak PKS Bartek I Dębowiec 7:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LKS Górki KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
GMKS Strzelec III Frysztak LUKS Burza I Rogi 10:6 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 4:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
KS I Nagórzany UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LKS Strażak I Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak I Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LKS I Turze Pole LKS Górki 10:1 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS Iskra I Iskrzynia GMKS Strzelec III Frysztak 10:5 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Strażak I Bratkówka 10:0 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 3:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS I Turze Pole 3:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LKS Górki PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
GMKS Strzelec III Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LKS Górki LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
PKS Bartek I Dębowiec LKS I Turze Pole 4:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
GMKS Strzelec III Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS I Turze Pole LUKS Burza I Rogi 10:7 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KS I Nagórzany 10:2 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Górki 3:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Strażak I Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 10:7 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Iskra I Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LUKS Strażak I Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:7 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
GMKS Strzelec III Frysztak LKS I Turze Pole 7:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Burza I Rogi 10:1 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LKS Górki UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:2 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LUKS Burza I Rogi KS I Nagórzany 10:4 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS I Turze Pole LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS Górki LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
UKS Iskra I Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec III Frysztak 9:9 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
KS I Nagórzany LKS I Turze Pole 4:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Bartek I Dębowiec 6:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LKS Górki UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
GMKS Strzelec III Frysztak KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 10:6 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS I Turze Pole UKS Olimp I Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
PKS Bartek I Dębowiec LKS Górki 10:0 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 10:8 Szczegóły