Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
IV liga rzeszowska
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Pegaz III Łańcut 16 27 148:69
2. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 27 152:87
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 25 140:93
4. LKS Kańczuga 16 20 138:101
5. LZS II Kąkolówka 16 19 126:120
6. PKS Kolping III Jarosław 16 14 114:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS TS Mielec 16 17 118:111
2. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 14 110:127
3. UKS Gryfek Anturja II Dębica 16 10 114:141
4. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 10 97:134
5. STS Jordan Wola Mała 16 5 86:153
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 4 56:152

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LKS Darowice-Koniuszki LKS Brzostowianka III Brzostek 4:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
STS Jordan Wola Mała PKS Kolping III Jarosław 2:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga 1:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
MKS TS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 2:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Pegaz III Łańcut 2:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LZS II Kąkolówka UKS Gryfek Anturja II Dębica 10:8 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LKS Brzostowianka III Brzostek STS Jordan Wola Mała 10:5 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
PKS Kolping III Jarosław LKS Darowice-Koniuszki 10:0 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LKS Kańczuga MKS TS Mielec 10:5 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
KS Pegaz III Łańcut LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS Gryfek Anturja II Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 10:2 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LZS II Kąkolówka PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS Gryfek Anturja II Dębica UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
KS Pegaz III Łańcut MKS TS Mielec 10:1 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS Darowice-Koniuszki UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
STS Jordan Wola Mała LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LKS Brzostowianka III Brzostek LZS II Kąkolówka 5:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
UKS SP Nr 1 Leżajsk KS Pegaz III Łańcut 5:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
MKS TS Mielec UKS Gryfek Anturja II Dębica 10:4 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa STS Jordan Wola Mała 10:2 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LKS Kańczuga LKS Darowice-Koniuszki 10:2 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka III Brzostek 10:3 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PKS Kolping III Jarosław 9:9 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LZS II Kąkolówka MKS TS Mielec 10:2 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Darowice-Koniuszki KS Pegaz III Łańcut 0:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
STS Jordan Wola Mała UKS Gryfek Anturja II Dębica 10:8 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
PKS Kolping III Jarosław LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS SP Nr 1 Leżajsk LZS II Kąkolówka 7:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
MKS TS Mielec KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
KS Pegaz III Łańcut STS Jordan Wola Mała 10:3 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS Gryfek Anturja II Dębica LKS Darowice-Koniuszki 10:5 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS Gryfek Anturja II Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
KS Pegaz III Łańcut PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Darowice-Koniuszki UKS SP Nr 1 Leżajsk 2:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
STS Jordan Wola Mała MKS TS Mielec 7:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Kańczuga LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Pegaz III Łańcut 5:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
PKS Kolping III Jarosław UKS Gryfek Anturja II Dębica 10:3 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
UKS SP Nr 1 Leżajsk STS Jordan Wola Mała 10:6 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
MKS TS Mielec LKS Darowice-Koniuszki 10:1 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LZS II Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 5:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Kańczuga 10:8 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
MKS TS Mielec LKS Brzostowianka III Brzostek 10:5 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
UKS SP Nr 1 Leżajsk PKS Kolping III Jarosław 2:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LKS Kańczuga KS Pegaz III Łańcut 5:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Gryfek Anturja II Dębica 10:4 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LKS Darowice-Koniuszki LZS II Kąkolówka 5:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
STS Jordan Wola Mała KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 6:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
PKS Kolping III Jarosław MKS TS Mielec 10:5 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
KS Pegaz III Łańcut UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 5:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS Gryfek Anturja II Dębica LKS Kańczuga 6:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LZS II Kąkolówka STS Jordan Wola Mała 10:4 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 10:1 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
PKS Kolping III Jarosław LKS Brzostowianka III Brzostek 10:1 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
MKS TS Mielec UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
UKS Gryfek Anturja II Dębica KS Pegaz III Łańcut 2:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan Wola Mała 10:4 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS II Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
PKS Kolping III Jarosław KS Pegaz III Łańcut 2:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Darowice-Koniuszki UKS Gryfek Anturja II Dębica 4:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka III Brzostek 10:5 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
MKS TS Mielec STS Jordan Wola Mała 10:4 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 10:5 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LZS II Kąkolówka KS Pegaz III Łańcut 2:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS Gryfek Anturja II Dębica STS Jordan Wola Mała 10:6 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Darowice-Koniuszki 10:2 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LKS Brzostowianka III Brzostek MKS TS Mielec 4:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
PKS Kolping III Jarosław LZS II Kąkolówka 5:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
KS Pegaz III Łańcut LKS Kańczuga 10:5 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
STS Jordan Wola Mała LKS Brzostowianka III Brzostek 6:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Gryfek Anturja II Dębica 9:9 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS Darowice-Koniuszki MKS TS Mielec 10:8 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LZS II Kąkolówka LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 6:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
KS Pegaz III Łańcut KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:1 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LKS Brzostowianka III Brzostek LKS Darowice-Koniuszki 10:1 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
STS Jordan Wola Mała UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS Gryfek Anturja II Dębica MKS TS Mielec 9:9 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Kańczuga PKS Kolping III Jarosław 10:4 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LZS II Kąkolówka KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KS Pegaz III Łańcut 10:4 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice-Koniuszki 10:6 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Gryfek Anturja II Dębica 10:8 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
UKS SP Nr 1 Leżajsk MKS TS Mielec 5:10 Szczegóły