Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus I Kolbuszowa 5 8 64:26
2. UKS Kępa III Dębica 5 7 50:40
3. ATS BINGO Ropczyce II 4 6 46:26
4. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 5 6 49:41
5. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 5 5 41:49
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 6 4 49:59
7. LKS Brzostowianka III Brzostek 4 3 30:42
8. KS Głobikowa 6 1 31:77

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
701
1
UKS Spartakus I Kolbuszowa KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
702
1
KU AZS Politechnika V Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 11:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
703
1
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
704
1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Kępa III Dębica 8:10 Szczegóły
2021-10-22
g. 17:00
705
2
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus I Kolbuszowa 7:11 Szczegóły
2021-10-21
g. 17:00
706
2
KS Głobikowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
707
2
ATS BINGO Ropczyce II TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 14:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
708
2
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
709
3
UKS Spartakus I Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
710
3
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Kępa III Dębica 9:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
711
3
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
712
3
KU AZS Politechnika VI Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II -:- Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
713
4
ATS BINGO Ropczyce II UKS Spartakus I Kolbuszowa 11:7 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
714
4
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
715
4
UKS Kępa III Dębica TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
716
4
KS Głobikowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 4:14 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
717
5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
718
5
ATS BINGO Ropczyce II KS Głobikowa 14:4 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
719
5
KU AZS Politechnika V Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
720
5
UKS Spartakus I Kolbuszowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16:2 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
721
6
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
722
6
UKS Kępa III Dębica ATS BINGO Ropczyce II -:- Szczegóły
2021-10-09
g. 11:00
723
6
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
724
6
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
725
7
KS Głobikowa UKS Kępa III Dębica 4:14 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
726
7
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS BINGO Ropczyce II -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
727
7
KU AZS Politechnika VI Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
728
7
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa -:- Szczegóły