Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus I Kolbuszowa 15 25 193:77
2. ATS BINGO Ropczyce II 15 24 164:106
3. LKS Brzostowianka III Brzostek 15 18 136:134
4. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 15 17 136:134
5. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 15 133:137
6. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 15 14 143:127
7. UKS Kępa III Dębica 15 10 117:153
8. KS Głobikowa 15 5 92:178
9. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8 0 38:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
701
1
UKS Spartakus I Kolbuszowa KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
702
1
KU AZS Politechnika V Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 11:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
703
1
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
704
1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Kępa III Dębica 8:10 Szczegóły
2022-03-17
g. 11:00

10
KS Głobikowa UKS Spartakus I Kolbuszowa 7:11 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

10
ATS BINGO Ropczyce II KU AZS Politechnika V Rzeszów 8:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

10
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 15:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 5:13 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

11
UKS Spartakus I Kolbuszowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 17:1 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

11
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 8:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 8:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

11
KS Głobikowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 10:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

12
UKS Spartakus I Kolbuszowa TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 12:6 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

12
ATS BINGO Ropczyce II LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

12
UKS Kępa III Dębica KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 15:3 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

13
ATS BINGO Ropczyce II UKS Kępa III Dębica 12:6 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VII Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 7:11 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika V Rzeszów KS Głobikowa 12:6 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00

14
UKS Spartakus I Kolbuszowa UKS Kępa III Dębica 15:3 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

14
ATS BINGO Ropczyce II KU AZS Politechnika VI Rzeszów 10:8 Szczegóły
2022-04-26
g. 17:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VII Rzeszów 11:7 Szczegóły
2022-02-27
g. 11:00

14
KS Głobikowa TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 6:12 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VII Rzeszów UKS Kępa III Dębica 7:11 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Głobikowa 11:7 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
UKS Spartakus I Kolbuszowa ATS BINGO Ropczyce II 8:10 Szczegóły
2022-02-19
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 15:3 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 7:11 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 8:10 Szczegóły
2021-10-22
g. 17:00
705
2
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus I Kolbuszowa 7:11 Szczegóły
2021-10-21
g. 17:00
706
2
KS Głobikowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
707
2
ATS BINGO Ropczyce II TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 14:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
708
2
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
709
3
UKS Spartakus I Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
710
3
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Kępa III Dębica 9:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
711
3
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
712
3
KU AZS Politechnika VI Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 13:5 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
713
4
ATS BINGO Ropczyce II UKS Spartakus I Kolbuszowa 11:7 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
714
4
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
715
4
UKS Kępa III Dębica TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
716
4
KS Głobikowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 4:14 Szczegóły
2021-12-07
g. 18:00
717
5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica 11:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
718
5
ATS BINGO Ropczyce II KS Głobikowa 14:4 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
719
5
KU AZS Politechnika V Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
720
5
UKS Spartakus I Kolbuszowa KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16:2 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
721
6
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 6:12 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
722
6
UKS Kępa III Dębica ATS BINGO Ropczyce II 8:10 Szczegóły
2021-10-09
g. 11:00
723
6
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
724
6
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
725
7
KS Głobikowa UKS Kępa III Dębica 4:14 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
726
7
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS BINGO Ropczyce II 7:11 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
727
7
KU AZS Politechnika VI Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
728
7
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa 4:14 Szczegóły
2022-02-27
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika VII Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 0:18 Szczegóły
2022-02-27
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 15:00

8
UKS Kępa III Dębica KU AZS Politechnika V Rzeszów 7:11 Szczegóły
2022-02-27
g. 16:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 6:12 Szczegóły
2022-03-22
g. 11:00

9
UKS Spartakus I Kolbuszowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 15:3 Szczegóły
2022-03-10
g. 11:00

9
KS Głobikowa ATS BINGO Ropczyce II 6:12 Szczegóły
2022-02-26
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 9:9 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

9
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS Kępa III Dębica 14:4 Szczegóły