Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS START Czelatyce 5 10 74:16
2. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 4 8 57:15
3. UKS SP1 Leżajsk 5 6 57:33
4. MLKS NURT Przemyśl II 4 6 43:29
5. PUKS Arka III Łętownia 5 4 25:65
6. LKS Kańczuga II 5 2 38:52
7. LZS Kąkolówka II 5 2 27:63
8. GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 5 0 21:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
601
1
LKS Kańczuga II UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3:15 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
602
1
UKS SP1 Leżajsk MLKS NURT Przemyśl II 14:4 Szczegóły
2021-10-09
g. 16:00
603
1
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LZS START Czelatyce 2:16 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
604
1
LZS Kąkolówka II PUKS Arka III Łętownia 8:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
605
2
PUKS Arka III Łętownia LKS Kańczuga II 0:18 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
606
2
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola UKS SP1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
607
2
MLKS NURT Przemyśl II GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
608
2
LZS START Czelatyce LZS Kąkolówka II 18:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
609
3
LKS Kańczuga II LZS START Czelatyce 6:12 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
610
3
UKS SP1 Leżajsk PUKS Arka III Łętownia 15:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
611
3
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3:15 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
612
3
LZS Kąkolówka II MLKS NURT Przemyśl II 6:12 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
613
4
MLKS NURT Przemyśl II LKS Kańczuga II 14:4 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
614
4
LZS START Czelatyce UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
615
4
PUKS Arka III Łętownia GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
616
4
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LZS Kąkolówka II 16:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
617
5
LZS START Czelatyce PUKS Arka III Łętownia 18:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:30
618
5
MLKS NURT Przemyśl II UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola -:- Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
619
5
UKS SP1 Leżajsk GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
620
5
LKS Kańczuga II LZS Kąkolówka II 7:11 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
621
6
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LZS START Czelatyce -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
622
6
PUKS Arka III Łętownia MLKS NURT Przemyśl II -:- Szczegóły
2021-10-09
g. 11:00
623
6
LZS Kąkolówka II UKS SP1 Leżajsk -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 14:00
624
6
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
625
7
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola PUKS Arka III Łętownia -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
626
7
LZS START Czelatyce MLKS NURT Przemyśl II -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
627
7
LZS Kąkolówka II GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
628
7
UKS SP1 Leżajsk LKS Kańczuga II -:- Szczegóły