Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 16 31 159:41
2. MLKS Nurt Przemyśl 16 26 152:85
3. PUKS Arka Łętownia II 16 18 121:115
4. UKS Kępa II Dębica 16 17 122:126
5. PKS KOLPING Jarosław 16 16 105:117
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 12 106:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 16 16 122:114
2. STS JORDAN w Woli Małej 16 15 126:119
3. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 16 15 123:127
4. LKS Strażak Sośnica 16 12 112:132
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 16 12 107:133
6. KS Szówsko 16 2 32:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-30
g. 10:00
201
1
KS Szówsko UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 0:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
202
1
PUKS Arka Łętownia II LKS Brzostowianka II Brzostek 10:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
203
1
MLKS Nurt Przemyśl PKS KOLPING Jarosław 10:5 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
204
1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn UKS Kępa II Dębica 7:10 Szczegóły
2021-10-14
g. 11:00
205
1
STS JORDAN w Woli Małej KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
206
1
LKS Strażak Sośnica GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
255
10
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
256
10
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
257
10
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa II Dębica 10:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
258
10
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski PKS KOLPING Jarosław 5:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
259
10
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka Łętownia II 4:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
260
10
STS JORDAN w Woli Małej KS Szówsko 10:3 Szczegóły
2022-01-23
g. 11:00
261
11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 4:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
262
11
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn MLKS Nurt Przemyśl 2:10 Szczegóły
2022-01-30
g. 11:00
263
11
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:7 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
264
11
PKS KOLPING Jarosław UKS Kępa II Dębica 10:4 Szczegóły
2022-02-06
g. 11:00
265
11
STS JORDAN w Woli Małej LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2021-12-29
g. 18:00
266
11
KS Szówsko PUKS Arka Łętownia II 1:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka Łętownia II 7:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
MLKS Nurt Przemyśl UKS Kępa II Dębica 10:4 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

12
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn PKS KOLPING Jarosław 10:0 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika IV Rzeszów STS JORDAN w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2022-02-27
g. 11:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
KS Szówsko GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 0:10 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00

13
PKS KOLPING Jarosław PUKS Arka Łętownia II 10:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Kępa II Dębica UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 4:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
KS Szówsko STS JORDAN w Woli Małej 4:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00

13
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 10:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek MLKS Nurt Przemyśl 4:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
UKS Kępa II Dębica PKS KOLPING Jarosław 6:10 Szczegóły
2022-04-23
g. 13:00

14
PUKS Arka Łętownia II MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2022-04-10
g. 11:00

14
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Brzostowianka II Brzostek 10:0 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
STS JORDAN w Woli Małej UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9:9 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KU AZS Politechnika IV Rzeszów GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LKS Strażak Sośnica KS Szówsko 10:0 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa II Dębica 2:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
PKS KOLPING Jarosław MLKS Nurt Przemyśl 6:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
PUKS Arka Łętownia II UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 0:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2022-04-10
g. 11:00

15
KS Szówsko UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 1:10 Szczegóły
2022-04-20
g. 11:00

15
STS JORDAN w Woli Małej GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
PKS KOLPING Jarosław LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2022-04-29
g. 18:00

16
PUKS Arka Łętownia II UKS Kępa II Dębica 7:10 Szczegóły
2022-04-16
g. 11:00

16
MLKS Nurt Przemyśl UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 6:10 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KS Szówsko 10:0 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
LKS Strażak Sośnica STS JORDAN w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 3:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
207
2
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn PUKS Arka Łętownia II 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
208
2
LKS Brzostowianka II Brzostek KS Szówsko 10:0 Szczegóły
2021-10-12
g. 19:00
209
2
UKS Kępa II Dębica MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2022-01-14
g. 17:00
210
2
PKS KOLPING Jarosław UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:2 Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
211
2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 7:10 Szczegóły
2021-11-21
g. 15:00
212
2
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski STS JORDAN w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
213
3
STS JORDAN w Woli Małej UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 2:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
214
3
LKS Strażak Sośnica LKS Brzostowianka II Brzostek 10:7 Szczegóły
2021-10-17
g. 14:00
215
3
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
216
3
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 1:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
217
3
KS Szówsko UKS Kępa II Dębica 2:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
218
3
PUKS Arka Łętownia II PKS KOLPING Jarosław 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
219
4
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Strażak Sośnica 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
220
4
LKS Brzostowianka II Brzostek STS JORDAN w Woli Małej 10:4 Szczegóły
2022-01-15
g. 11:00
221
4
MLKS Nurt Przemyśl KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:1 Szczegóły
2021-10-31
g. 10:00
222
4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:00
223
4
UKS Kępa II Dębica PUKS Arka Łętownia II 9:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
224
4
PKS KOLPING Jarosław KS Szówsko 0:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 11:00
225
5
PKS KOLPING Jarosław UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 5:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
226
5
UKS Kępa II Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
227
5
STS JORDAN w Woli Małej MLKS Nurt Przemyśl 6:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
228
5
LKS Strażak Sośnica UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 8:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
229
5
KS Szówsko KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
230
5
PUKS Arka Łętownia II GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
231
6
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn UKS Kępa II Dębica 10:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
232
6
LKS Brzostowianka II Brzostek PKS KOLPING Jarosław 10:6 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
233
6
MLKS Nurt Przemyśl LKS Strażak Sośnica 10:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
234
6
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn STS JORDAN w Woli Małej 10:5 Szczegóły
2021-12-04
g. 11:00
235
6
KU AZS Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia II 6:10 Szczegóły
2021-11-11
g. 16:00
236
6
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski KS Szówsko 10:3 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:30
237
7
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 3:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
238
7
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
239
7
KS Szówsko MLKS Nurt Przemyśl 2:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
240
7
PUKS Arka Łętownia II UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:3 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
241
7
PKS KOLPING Jarosław LKS Strażak Sośnica 10:6 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:30
242
7
UKS Kępa II Dębica STS JORDAN w Woli Małej 10:7 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
243
8
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:0 Szczegóły
2022-01-02
g. 16:00
244
8
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
245
8
MLKS Nurt Przemyśl PUKS Arka Łętownia II 10:6 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
246
8
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KS Szówsko 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
247
8
LKS Strażak Sośnica UKS Kępa II Dębica 7:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
248
8
STS JORDAN w Woli Małej PKS KOLPING Jarosław 10:0 Szczegóły
2022-01-08
g. 11:00
249
9
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 6:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
250
9
MLKS Nurt Przemyśl LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2022-01-29
g. 11:00
251
9
PKS KOLPING Jarosław KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:5 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
252
9
UKS Kępa II Dębica GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:7 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
253
9
KS Szówsko LKS Strażak Sośnica 2:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
254
9
PUKS Arka Łętownia II STS JORDAN w Woli Małej 5:10 Szczegóły