Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Kąkolówka 6 12 60:35
2. ATS Bingo Ropczyce 6 8 54:32
3. LUKS Strażak Niżna Łąka 6 8 51:38
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7 8 56:48
5. TG Sokół Dynów 6 7 54:44
6. UKS Olimp Łęki Dukielskie 5 7 47:38
7. PUKS Arka Łętownia 5 6 38:37
8. LKS Kańczuga 6 6 42:49
9. LKS Turze Pole 6 5 43:51
10. UKS Kępa Dębica 6 2 38:56
11. LKS Brzostowianka Brzostek 6 1 30:59
12. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5 0 24:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-31
g. 11:00
101
1
LZS Kąkolówka LUKS Strażak Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2021-12-18
g. 15:00
102
1
LKS Kańczuga UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
103
1
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 10:7 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
104
1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka Brzostek 10:0 Szczegóły
2021-12-10
g. 11:00
105
1
TG Sokół Dynów ATS Bingo Ropczyce 10:6 Szczegóły
2021-10-03
g. 10:00
106
1
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
107
2
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Kańczuga 10:6 Szczegóły
2021-10-15
g. 18:00
108
2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LZS Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
109
2
LKS Brzostowianka Brzostek PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
110
2
UKS Kępa Dębica KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
111
2
ATS Bingo Ropczyce KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
112
2
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
113
3
TG Sokół Dynów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
114
3
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2021-10-16
g. 14:00
115
3
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 4:10 Szczegóły
2021-11-13
g. 16:00
116
3
ATS Bingo Ropczyce KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
117
3
LZS Kąkolówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
118
3
LKS Kańczuga UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
119
4
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
120
4
UKS Olimp Łęki Dukielskie TG Sokół Dynów 10:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
121
4
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
122
4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
123
4
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Kańczuga 6:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
124
4
UKS Kępa Dębica LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 12:00
125
5
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
126
5
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
127
5
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2021-11-12
g. 19:00
128
5
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
129
5
LZS Kąkolówka ATS Bingo Ropczyce 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
130
5
LKS Kańczuga LKS Turze Pole 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
131
6
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Brzostowianka Brzostek 10:5 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
132
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Kępa Dębica 10:6 Szczegóły
2022-01-08
g. 11:00
133
6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
134
6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
135
6
ATS Bingo Ropczyce LKS Kańczuga 10:1 Szczegóły
2021-11-20
g. 17:00
136
6
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2021-12-10
g. 18:00
137
7
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
138
7
ATS Bingo Ropczyce UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
139
7
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
140
7
LKS Kańczuga KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
141
7
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
142
7
LKS Brzostowianka Brzostek TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
143
8
LUKS Strażak Niżna Łąka ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2022-01-05
g. 17:30
144
8
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
145
8
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
146
8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
147
8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
148
8
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
149
9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
150
9
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
151
9
UKS Kępa Dębica ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
152
9
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
153
9
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
154
9
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
155
10
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 11:00
156
10
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
157
10
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
158
10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
159
10
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
160
10
TG Sokół Dynów LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 11:00
161
11
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
162
11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
163
11
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
164
11
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
165
11
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
166
11
LZS Kąkolówka LKS Kańczuga -:- Szczegóły