Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
501
1
KS Golden Masters II Korczyna UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-10-02
g. 16:00
502
1
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
503
1
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2021-10-15
g. 17:00
504
1
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2021-10-02
g. 16:00
505
1
LUKS Burza II Rogi UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
506
1
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 1:10 Szczegóły
2021-10-22
g. 17:00
507
2
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:5 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:00
508
2
LKS Błyskawica Leśniówka KS Golden Masters II Korczyna 10:3 Szczegóły
2021-10-30
g. 17:00
509
2
PKS Bartek Dębowiec UKS Spin Jasło 6:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
510
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
511
2
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
512
2
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza II Rogi 1:10 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
513
3
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
514
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
515
3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
516
3
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2021-12-20
g. 18:00
517
3
KS Golden Masters II Korczyna PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
518
3
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:6 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
519
4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
520
4
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2021-10-23
g. 11:00
521
4
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
522
4
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
523
4
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:6 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
524
4
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS Golden Masters II Korczyna 1:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
525
5
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
526
5
PKS Bartek Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 6:10 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
527
5
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
528
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 16:00
529
5
KS Golden Masters II Korczyna UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
530
5
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
531
6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 8:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
532
6
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
533
6
UKS Spin Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
534
6
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
535
6
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:4 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
536
6
GMKS Strzelec II Frysztak KS Golden Masters II Korczyna -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
537
7
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
538
7
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
539
7
KS Golden Masters II Korczyna UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2021-12-04
g. 16:00
540
7
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
541
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
542
7
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
543
8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
544
8
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 11:00
545
8
UKS Spin Jasło KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
546
8
LKS Strażak III Bratkówka KS Golden Masters II Korczyna -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
547
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
548
8
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
549
9
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-12-18
g. 11:00
550
9
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
551
9
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
552
9
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
553
9
KS Golden Masters II Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-12-18
g. 16:00
554
9
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
555
10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
556
10
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
557
10
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
558
10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
559
10
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
560
10
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters II Korczyna -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
561
11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
562
11
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
563
11
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
564
11
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
565
11
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
566
11
KS Golden Masters II Korczyna KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno -:- Szczegóły