Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 5 10 50:7
2. LKS II Turze Pole 5 10 50:8
3. KS Nagórzany 5 10 50:13
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 4 7 39:15
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6 7 44:39
6. UKS Iskra II Iskrzynia 5 5 29:32
7. SKT I LO Wiki III Sanok 5 4 30:39
8. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 5 4 24:36
9. LUKS Pionier Średnia Wieś 6 1 32:59
10. TG Sokół Sanok 6 0 15:60
11. KTS II Wola Komborska 6 0 5:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 13:30
402
1
TG Sokół Sanok LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
403
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz GKS Górnik Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
404
1
KS Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 10:5 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
405
1
KTS II Wola Komborska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
406
1
LUKS Pionier Średnia Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
407
2
KTS Brzozów TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
409
2
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
410
2
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
411
2
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Pionier Średnia Wieś 10:6 Szczegóły
2021-10-30
g. 16:00
412
2
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
413
3
KTS II Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
414
3
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
415
3
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2021-12-10
g. 18:00
416
3
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2021-10-17
g. 13:30
418
3
TG Sokół Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 4:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
419
4
KTS Brzozów LUKS Pionier Średnia Wieś 10:4 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
420
4
LKS II Turze Pole KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
421
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2021-10-30
g. 18:00
422
4
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
423
4
SKT I LO Wiki III Sanok TG Sokół Sanok 10:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
425
5
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
426
5
SKT I LO Wiki III Sanok LKS II Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
427
5
KTS II Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
428
5
LUKS Pionier Średnia Wieś KS Nagórzany 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 13:30
430
5
TG Sokół Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
431
6
KTS Brzozów SKT I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-11-27
g. 16:00
432
6
LKS II Turze Pole GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:0 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
433
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Pionier Średnia Wieś 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
434
6
KS Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
435
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
437
7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
438
7
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 13:30
440
7
TG Sokół Sanok KS Nagórzany -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
441
7
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LUKS Pionier Średnia Wieś -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
442
7
SKT I LO Wiki III Sanok KTS II Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
443
8
KTS Brzozów UKS Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
444
8
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
445
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz TG Sokół Sanok -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
447
8
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
448
8
KTS II Wola Komborska GKS Górnik Grabownica Starzeńska -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
449
9
KS Nagórzany KTS Brzozów -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
450
9
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
451
9
GKS Górnik Grabownica Starzeńska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
452
9
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 13:30
454
9
TG Sokół Sanok KTS II Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
455
10
KTS Brzozów LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
456
10
LKS II Turze Pole KS Nagórzany -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
457
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne SKT I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
458
10
UKS Iskra II Iskrzynia GKS Górnik Grabownica Starzeńska -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
459
10
LUKS Pionier Średnia Wieś TG Sokół Sanok -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
461
11
LKS II Turze Pole KTS Brzozów -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
462
11
KS Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
463
11
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
464
11
GKS Górnik Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
465
11
KTS II Wola Komborska LUKS Pionier Średnia Wieś -:- Szczegóły