Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:7 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2020-10-23
g. 19:00

2
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS Bartek Dębowiec UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak IV Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły