Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-10-17
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

2
STK I LO Wiki III Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS Nagórzany 0:10 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00

2
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
STK I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
STK I LO Wiki III Sanok KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska KS Nagórzany -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły