Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 7 14 70:10
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 7 12 63:35
3. MLKS Nurt Przemyśl 7 12 68:47
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 7 11 66:42
5. LZS Kąkolówka 6 10 58:16
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7 10 62:44
7. UKS Kępa II Dębica 8 8 57:59
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 6 5 35:42
9. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8 4 35:73
10. LKS Strażak Sośnica 7 1 41:69
11. PKS KOLPING Jarosław 7 1 36:69
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 4 0 3:40
13. LKS Jar Kielnarowa 7 0 22:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
MLKS Nurt Przemyśl LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

1
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Kępa II Dębica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak Sośnica LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00

1
PKS KOLPING Jarosław GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00

2
LKS Jar Kielnarowa UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek PKS KOLPING Jarosław 10:6 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Kępa II Dębica 10:0 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00

2
LZS Kąkolówka KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9:9 Szczegóły
2020-10-24
g. 09:00

3
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 4:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica LZS Kąkolówka 1:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak Sośnica LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
PKS KOLPING Jarosław KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Kańczuga PKS KOLPING Jarosław 10:1 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
MLKS Nurt Przemyśl UKS Kępa II Dębica 10:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar Kielnarowa 10:5 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Kępa II Dębica UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:7 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Sośnica MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS KOLPING Jarosław LZS Kąkolówka 3:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 5:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
MLKS Nurt Przemyśl PKS KOLPING Jarosław 10:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 4:10 Szczegóły
2020-12-08
g. 19:00

7
UKS Kępa II Dębica LKS Jar Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 10:00

7
PKS KOLPING Jarosław UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 6:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:30

7
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Kańczuga 0:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa KU AZS Politechnika IV Rzeszów 1:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka II Brzostek 10:3 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LZS Kąkolówka GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:0 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl UKS Spartakus Kolbuszowa 10:1 Szczegóły
2021-01-17
g. 17:00

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING Jarosław -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica LKS Strażak Sośnica 10:7 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Jar Kielnarowa -:- Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
PKS KOLPING Jarosław UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LZS Kąkolówka KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
MLKS Nurt Przemyśl LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica PKS KOLPING Jarosław -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
PKS KOLPING Jarosław LKS Jar Kielnarowa -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika IV Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Kańczuga LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
LKS Jar Kielnarowa LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
MLKS Nurt Przemyśl LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 0:0 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Kępa II Dębica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
UKS Spartakus Kolbuszowa PKS KOLPING Jarosław -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Kańczuga UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LZS Kąkolówka MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły