Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-10-06
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 12:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2019-10-26
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2019-12-14
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły