Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 14 26 1.857
2. LKS Błyskawica Leśniówka 13 24 1.846
3. GMKS Strzelec II Frysztak 13 20 1.539
4. UKS Cebulka Warzyce 14 20 1.429
5. LKS Strażak IV Bratkówka 15 14 0.933
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 12 0.750
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 13 4 0.308
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 14 4 0.286
9. PKS Bartek II Dębowiec 14 2 0.143

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-10-06
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 12:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2019-10-26
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-12-27
g. 17:00

7
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek II Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-12-14
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2020-02-16
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 1:10 Szczegóły
2020-01-18
g. 14:00

10
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00

10
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

11
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

11
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2020-02-22
g. 11:00

14
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2020-03-05
g. 17:00

15
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2020-03-11
g. 17:30

16
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2020-03-10
g. 18:30

16
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka 4:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 7:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 0:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
PKS Bartek II Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

18
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły