Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 130:25
2. LKS II Turze Pole 13 22 119:45
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 106:81
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 104:76
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 87:94
6. KS Nagórzany 13 9 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Iskra Blizne 13 13 88:91
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 90:79
3. KTS Wola Komborska 12 8 60:98
4. KTS II Brzozów 12 2 35:114
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 38:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-25
g. 18:00

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2019-10-04
g. 17:00

1
STK I LO Wiki II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS II Brzozów KS Nagórzany 2:10 Szczegóły
2019-09-23
g. 18:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz PKS Iskra Blizne 10:5 Szczegóły
2019-10-05
g. 10:00

2
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00

2
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
PKS Iskra Blizne KTS II Brzozów 10:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00

3
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki II Sanok 10:8 Szczegóły
2019-10-09
g. 17:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 2:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-10-25
g. 17:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
STK I LO Wiki II Sanok PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz STK I LO Wiki II Sanok 0:10 Szczegóły
2019-10-29
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 5:10 Szczegóły
2019-11-16
g. 09:00

6
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-11-12
g. 19:30

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
STK I LO Wiki II Sanok KTS II Brzozów 10:3 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:00

6
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2019-12-03
g. 17:00

7
PKS Iskra Blizne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2019-11-22
g. 18:00

7
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-12-06
g. 20:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 2:10 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:30

7
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 1:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:7 Szczegóły
2019-12-13
g. 17:30

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2019-12-10
g. 19:30

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska 5:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
STK I LO Wiki II Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2019-12-20
g. 19:30

9
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 10:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 10:6 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:30

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 4:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

10
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-01-03
g. 17:00

10
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:3 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
STK I LO Wiki II Sanok LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany 9:9 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
STK I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2020-02-22
g. 16:00

12
LKS II Turze Pole UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2020-02-21
g. 18:00

12
KTS Wola Komborska KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS II Brzozów PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
STK I LO Wiki II Sanok KS Nagórzany 10:6 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2020-03-02
g. 18:00

13
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
LKS II Turze Pole STK I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2020-03-07
g. 16:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:2 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
KTS Wola Komborska PKS Iskra Blizne 4:10 Szczegóły
2020-03-03
g. 18:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2020-04-18
g. 16:00

15
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
KS Nagórzany LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
STK I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KS Nagórzany -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2020-04-25
g. 16:00

16
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły