Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
STK I LO Wiki II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS II Brzozów KS Nagórzany -:- Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy Domaradz II PKS Iskra Blizne -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

2
KS Nagórzany LZS Orły Temidy Domaradz II -:- Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
PKS Iskra Blizne KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy Domaradz II KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy Domaradz II -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS II Turze Pole KS Nagórzany -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
STK I LO Wiki II Sanok PKS Iskra Blizne -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy Domaradz II STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy Domaradz II -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
STK I LO Wiki II Sanok KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
PKS Iskra Blizne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy Domaradz II -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LZS Orły Temidy Domaradz II UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
STK I LO Wiki II Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS Wola Komborska KS Nagórzany -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne STK I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy Domaradz II KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
STK I LO Wiki II Sanok LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy Domaradz II -:- Szczegóły