Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 6 12 85:23
2. UKS Kępa II Dębica 6 11 82:26
3. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 7 9 86:40
4. KTS Zagorzyce 6 8 74:34
5. ATS Bingo II Ropczyce 6 6 58:50
6. UKS II Niedźwiada Dolna 6 2 20:88
7. UKS Kępa III Dębica 6 2 11:97
8. KS Głobikowa 7 0 34:92

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-17
g. 11:00

1
KTS Zagorzyce UKS Spartakus II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów ATS Bingo II Ropczyce 15:3 Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00

1
KS Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00

2
UKS Kępa II Dębica KTS Zagorzyce 13:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
UKS Spartakus II Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

2
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

3
KS Głobikowa ATS Bingo II Ropczyce 5:13 Szczegóły
2019-12-03
g. 19:00

4
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
UKS Spartakus II Kolbuszowa KS Głobikowa 17:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
ATS Bingo II Ropczyce UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
KTS Zagorzyce KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00

5
KS Głobikowa UKS Kępa II Dębica 5:13 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Spartakus II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS Kępa III Dębica KTS Zagorzyce 0:18 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

6
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KTS Zagorzyce KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
ATS Bingo II Ropczyce UKS Spartakus II Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
2020-01-20
g. 11:00

7
UKS II Niedźwiada Dolna KTS Zagorzyce 1:17 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00

7
KS Głobikowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica ATS Bingo II Ropczyce 13:5 Szczegóły
2020-01-15
g. 16:30

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
ATS Bingo II Ropczyce KTS Zagorzyce -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły