Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 145:35
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 124:38
3. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 109:53
4. KTS Zagorzyce 8 12 106:38
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 71:91
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 38:142
7. KS Głobikowa 10 2 57:123
8. UKS Kępa III Dębica 9 2 16:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-17
g. 11:00

1
KTS Zagorzyce UKS Spartakus II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów ATS Bingo II Ropczyce 15:3 Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00

1
KS Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00

2
UKS Kępa II Dębica KTS Zagorzyce 13:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
UKS Spartakus II Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

2
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

3
KS Głobikowa ATS Bingo II Ropczyce 5:13 Szczegóły
2019-12-03
g. 19:00

4
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
UKS Spartakus II Kolbuszowa KS Głobikowa 17:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
ATS Bingo II Ropczyce UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
KTS Zagorzyce KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00

5
KS Głobikowa UKS Kępa II Dębica 5:13 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Spartakus II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
UKS Kępa III Dębica KTS Zagorzyce 0:18 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

6
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KTS Zagorzyce KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
ATS Bingo II Ropczyce UKS Spartakus II Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
2020-01-20
g. 11:00

7
UKS II Niedźwiada Dolna KTS Zagorzyce 1:17 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00

7
KS Głobikowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica ATS Bingo II Ropczyce 13:5 Szczegóły
2020-01-15
g. 16:30

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
ATS Bingo II Ropczyce KTS Zagorzyce 2:16 Szczegóły
2020-01-29
g. 18:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa III Dębica 13:5 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KS Głobikowa UKS Spartakus II Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica UKS Kępa II Dębica 0:18 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KTS Zagorzyce UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
ATS Bingo II Ropczyce KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-02-27
g. 18:00

11
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2020-03-04
g. 11:00

11
UKS II Niedźwiada Dolna KS Głobikowa 3:15 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
2020-04-26
g. 11:00

11
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów KTS Zagorzyce -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
UKS Spartakus II Kolbuszowa UKS II Niedźwiada Dolna 18:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
UKS Kępa III Dębica ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów KS Głobikowa 13:5 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
KTS Zagorzyce UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
UKS Spartakus II Kolbuszowa ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
UKS II Niedźwiada Dolna KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KTS Zagorzyce UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
UKS Kępa II Dębica KS Głobikowa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Spartakus II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
KTS Zagorzyce ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
KS Głobikowa UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00

15
UKS Spartakus II Kolbuszowa KTS Zagorzyce -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00

15
UKS Kępa II Dębica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00

15
ATS Bingo II Ropczyce KS Głobikowa -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00

15
UKS Kępa III Dębica UKS II Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
KS Głobikowa KTS Zagorzyce -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
UKS Kępa III Dębica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły