Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-12-01
g. 17:00

1
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS II Kąkolówka KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS Kańczuga II LKS Jar II Kielnarowa 7:11 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

2
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 11:7 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II 8:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS II Kąkolówka STS Jordan w Woli Małej 4:14 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Kańczuga II LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki LKS II Kąkolówka 11:7 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
STS Jordan w Woli Małej LKS Kańczuga II 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Kańczuga II LKS Darowice-Koniuszki 7:11 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan w Woli Małej 2:16 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

5
LKS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2020-01-25
g. 16:00

6
LKS Darowice-Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 4:14 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
LKS Szarotka Rogóżno LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica STS Jordan w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2020-01-16
g. 18:00

7
LKS Jar II Kielnarowa LKS Szarotka Rogóżno 5:13 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Kańczuga II KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 6:12 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS II Kąkolówka LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
STS Jordan w Woli Małej LKS Darowice-Koniuszki 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 12:6 Szczegóły
2019-10-05
g. 11:00

9
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7:11 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-02-28
g. 18:00

10
LKS II Kąkolówka LKS Darowice-Koniuszki 8:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów STS Jordan w Woli Małej 6:12 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

10
LKS Kańczuga II LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2020-03-06
g. 17:00

11
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS II Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Kańczuga II STS Jordan w Woli Małej 8:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Darowice-Koniuszki LKS Kańczuga II 11:7 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
STS Jordan w Woli Małej LKS Szarotka Rogóżno 16:2 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Jar II Kielnarowa GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS Strażak Sośnica LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS II Kąkolówka LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Kańczuga II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Szarotka Rogóżno LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
STS Jordan w Woli Małej LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Jar II Kielnarowa LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS II Kąkolówka KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Szarotka Rogóżno LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Kańczuga II LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły
2020-02-29
g. 17:00

16
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
STS Jordan w Woli Małej LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LKS Szarotka Rogóżno LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LKS Strażak Sośnica KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
STS Jordan w Woli Małej LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Kańczuga II -:- Szczegóły