Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 4 6 46:26
2. STS Jordan w Woli Małej 3 6 37:17
3. LKS Strażak Sośnica 3 6 36:18
4. LKS Darowice-Koniuszki 1 2 13:5
5. LKS Jar II Kielnarowa 2 2 16:20
6. LKS Kańczuga 4 2 32:40
7. LKS Szarotka Rogóżno 0 0 0:0
8. LKS II Kąkolówka 3 0 15:39
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 4 0 21:51

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-11
g. 11:00

1
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS II Kąkolówka KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS Kańczuga LKS Jar II Kielnarowa 7:11 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00

2
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS II Kąkolówka STS Jordan w Woli Małej 4:14 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Kańczuga LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
STS Jordan w Woli Małej LKS Kańczuga 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Kańczuga LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
LKS Darowice-Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
LKS Szarotka Rogóżno LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Jar II Kielnarowa LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Kańczuga KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS II Kąkolówka LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
STS Jordan w Woli Małej LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
2019-10-05
g. 11:00

9
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły