Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 8 14 97:47
2. LKS Strażak Sośnica 7 11 76:50
3. STS Jordan w Woli Małej 7 9 74:52
4. LKS Darowice-Koniuszki 6 9 59:49
5. LKS Kańczuga II 8 6 70:74
6. LKS Szarotka Rogóżno 6 5 54:54
7. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 8 4 55:89
8. LKS II Kąkolówka 7 2 46:80
9. LKS Jar II Kielnarowa 5 2 27:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-12-01
g. 17:00

1
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 5:13 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS II Kąkolówka KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

1
LKS Kańczuga II LKS Jar II Kielnarowa 7:11 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

2
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 11:7 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

2
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga II 8:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS II Kąkolówka STS Jordan w Woli Małej 4:14 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Kańczuga II LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 5:13 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki LKS II Kąkolówka 11:7 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
STS Jordan w Woli Małej LKS Kańczuga II 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Kańczuga II LKS Darowice-Koniuszki 7:11 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan w Woli Małej 2:16 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

5
LKS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2020-01-25
g. 16:00

6
LKS Darowice-Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
STS Jordan w Woli Małej KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 4:14 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
LKS Szarotka Rogóżno LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

6
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica STS Jordan w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2020-01-16
g. 18:00

7
LKS Jar II Kielnarowa LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
LKS Kańczuga II KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Szarotka Rogóżno KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 6:12 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS II Kąkolówka LKS Kańczuga II 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
STS Jordan w Woli Małej LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno -:- Szczegóły
2019-10-05
g. 11:00

9
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kąkolówka -:- Szczegóły