Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 23 1.917
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 14 24 1.714
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 14 21 1.500
4. PKS Bartek Dębowiec 13 15 1.154
5. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 1.000
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 12 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LKS Strażak II Bratkówka 14 14 1.000
2. LUKS Burza II Rogi 14 11 0.786
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 11 0.786
4. LUKS Burza I Rogi 14 9 0.643
5. KTS Brzozów 14 9 0.643
6. UKS Spin Jasło 14 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2019-10-03
g. 19:00

1
PKS Bartek Dębowiec LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-10-12
g. 11:00

2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

2
UKS Iskra Iskrzynia KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

3
KTS Brzozów LUKS Burza I Rogi 10:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 0:10 Szczegóły
2019-11-09
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:30

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:1 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 10:1 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:00

5
KTS Brzozów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-08
g. 17:00

5
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

5
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2019-12-13
g. 19:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2020-01-18
g. 16:00

6
LUKS Burza I Rogi LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2019-11-30
g. 10:00

6
PKS Bartek Dębowiec KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2019-11-23
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:2 Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 10:0 Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło PKS Bartek Dębowiec 0:10 Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2019-12-10
g. 18:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2019-12-17
g. 17:15

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00

8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 10:8 Szczegóły
2020-01-04
g. 15:00

8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza I Rogi 10:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-12-21
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:00

9
LUKS Burza II Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2020-01-10
g. 18:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2020-01-10
g. 17:00

10
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-01-16
g. 18:00

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS Brzozów LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2020-02-04
g. 19:30

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2020-02-17
g. 18:00

12
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
PKS Bartek Dębowiec UKS Olimp Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-02-22
g. 16:00

12
LUKS Burza I Rogi LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2020-02-23
g. 11:00

12
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 8:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2020-02-29
g. 13:00

13
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-02-29
g. 14:00

13
PKS Bartek Dębowiec KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
UKS Olimp Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2020-03-07
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 4:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-02-21
g. 17:00

14
LUKS Burza I Rogi LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KTS Brzozów UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
PKS Bartek Dębowiec LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LUKS Burza II Rogi KTS Brzozów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Spin Jasło LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły