Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5 10 50:19
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 5 8 48:26
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5 7 47:34
4. LUKS Burza II Rogi 4 5 34:30
5. UKS Iskra Iskrzynia 5 5 35:37
6. LKS Strażak II Bratkówka 4 4 31:21
7. PKS Bartek Dębowiec 4 4 32:32
8. LUKS Strażak II Niżna Łąka 4 4 29:32
9. KTS Brzozów 5 4 31:46
10. LUKS Burza I Rogi 5 3 33:42
11. LKS Parnas Stara Wieś 5 2 34:41
12. UKS Spin Jasło 5 0 6:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-28
g. 11:00

1
UKS Spin Jasło UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2019-10-03
g. 19:00

1
PKS Bartek Dębowiec LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-09-28
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-10-12
g. 11:00

2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00

2
LUKS Burza I Rogi UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

2
UKS Iskra Iskrzynia KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:8 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

3
KTS Brzozów LUKS Burza I Rogi 10:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:00

3
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 0:10 Szczegóły
2019-11-09
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:30

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:1 Szczegóły
2019-10-26
g. 16:00

4
LUKS Burza I Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza I Rogi 10:1 Szczegóły
2019-11-02
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:00

5
KTS Brzozów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-11-08
g. 17:00

5
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2019-11-22
g. 18:00

5
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2019-11-22
g. 19:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2019-11-23
g. 16:00

6
LUKS Burza I Rogi LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
PKS Bartek Dębowiec KTS Brzozów -:- Szczegóły
2019-11-23
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2019-11-23
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
2019-12-07
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2019-12-07
g. 16:00

7
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2019-12-14
g. 11:00

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2019-12-14
g. 16:00

8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 0:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2019-12-21
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło KTS Brzozów -:- Szczegóły
2019-12-21
g. 16:00

9
LUKS Burza II Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 11:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

10
KTS Brzozów LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2020-01-11
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2019-02-08
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 0:0 Szczegóły
2020-02-09
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2020-02-08
g. 16:00

11
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów -:- Szczegóły
2020-02-08
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły