Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 13 23 125:66
2. LKS Turze Pole 13 22 123:71
3. LKS Brzostowianka Brzostek 13 19 121:92
4. UKS Kępa Dębica 13 14 100:99
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 13 100:99
6. TG Sokół Dynów 13 13 101:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 12 12 100:87
2. PUKS Arka Łętownia 13 12 110:106
3. SKT I LO Wiki Sanok 12 11 90:98
4. LKS Strażak Bratkówka 12 5 69:108
5. MLKS Nurt Przemyśl 13 5 54:118
6. LZS Kąkolówka 12 3 72:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2019-09-15
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2019-09-14
g. 11:00

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2019-10-10
g. 18:00

1
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa Dębica 7:10 Szczegóły
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2019-09-27
g. 17:00

1
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 15:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok 10:4 Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00

2
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce 10:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 2:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

2
LUKS Strażak Niżna Łąka LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia LKS Strażak Bratkówka 9:9 Szczegóły
2019-11-16
g. 15:00

3
SKT I LO Wiki Sanok MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:5 Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00

3
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 10:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 1:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
MLKS Nurt Przemyśl ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 10:2 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka Brzostek MLKS Nurt Przemyśl 10:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-11-28
g. 19:00

6
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00

6
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:30

6
SKT I LO Wiki Sanok ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia MLKS Nurt Przemyśl 10:1 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00

7
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl LUKS Strażak Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

8
LKS Strażak Bratkówka LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:00

8
SKT I LO Wiki Sanok LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00

8
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka Brzostek 7:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2020-01-24
g. 19:00

9
LKS Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2020-01-17
g. 18:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka ATS Bingo Ropczyce 8:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Strażak Bratkówka 10:8 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

10
MLKS Nurt Przemyśl LKS Turze Pole 1:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
SKT I LO Wiki Sanok LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
ATS Bingo Ropczyce PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno MLKS Nurt Przemyśl 10:0 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka ATS Bingo Ropczyce 10:3 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LKS Strażak Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka Brzostek TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2020-03-04
g. 19:00

12
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LZS Kąkolówka 10:5 Szczegóły
2020-03-04
g. 18:00

12
LKS Strażak Bratkówka ATS Bingo Ropczyce 1:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
MLKS Nurt Przemyśl SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów LKS Turze Pole 2:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
MLKS Nurt Przemyśl PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
ATS Bingo Ropczyce LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2020-04-04
g. 11:00

13
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
LKS Turze Pole LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
TG Sokół Dynów LUKS Strażak Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
MLKS Nurt Przemyśl LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2020-04-18
g. 11:00

15
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
LKS Strażak Bratkówka LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
ATS Bingo Ropczyce MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
SKT I LO Wiki Sanok PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2020-05-09
g. 11:00

16
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
LZS Kąkolówka MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
ATS Bingo Ropczyce SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły