Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Brzostowianka Brzostek 10 15 93:70
3. LKS Turze Pole 9 14 83:57
4. UKS Kępa Dębica 10 13 84:70
5. TG Sokół Dynów 9 12 84:67
6. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
7. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9 10 72:70
8. SKT I LO Wiki Sanok 10 10 80:79
9. PUKS Arka Łętownia 10 8 82:83
10. LKS Strażak Bratkówka 10 3 58:93
11. LZS Kąkolówka 9 2 53:86
12. MLKS Nurt Przemyśl 10 2 35:98

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2019-09-15
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2019-09-14
g. 11:00

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2019-10-10
g. 18:00

1
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa Dębica 7:10 Szczegóły
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2019-09-27
g. 17:00

1
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 15:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok 10:4 Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00

2
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce 10:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 2:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

2
LUKS Strażak Niżna Łąka LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia LKS Strażak Bratkówka 9:9 Szczegóły
2019-11-16
g. 15:00

3
SKT I LO Wiki Sanok MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:5 Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00

3
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 10:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 1:10 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
MLKS Nurt Przemyśl ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 10:2 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka Brzostek MLKS Nurt Przemyśl 10:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-11-28
g. 19:00

6
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00

6
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:30

6
SKT I LO Wiki Sanok ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia MLKS Nurt Przemyśl 10:1 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00

7
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl LUKS Strażak Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

8
LKS Strażak Bratkówka LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:00

8
SKT I LO Wiki Sanok LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00

8
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka Brzostek 7:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2020-01-24
g. 19:00

9
LKS Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-01-17
g. 18:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka ATS Bingo Ropczyce 8:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Strażak Bratkówka 10:8 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

10
MLKS Nurt Przemyśl LKS Turze Pole 1:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
SKT I LO Wiki Sanok LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
ATS Bingo Ropczyce PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka ATS Bingo Ropczyce 10:3 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły