Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 13 24 1.846
2. UKS Płomień Limanowa 11 18 1.636
3. KS Gorce Nowy Targ 12 19 1.583
4. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 13 20 1.539
5. PKS Kolping III Jarosław 12 14 1.167
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 13 12 0.923

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. Witmar Podwawelski Kraków 12 12 1.000
2. KS Spektrum Karpol Słopnice 11 9 0.818
3. UKS Villa Verde II Olesno 12 7 0.583
4. UKS Zarabie Myślenice 12 7 0.583
5. KS Bronowianka Kraków 11 2 0.182
6. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-11
g. 14:00

1
PKS Kolping III Jarosław KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2019-09-14
g. 11:00

1
UKS Zarabie Myślenice UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2019-09-14
g. 14:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Bronowianka Kraków 4:6 Szczegóły
2019-09-12
g. 19:00

1
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2019-09-14
g. 14:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 Szczegóły
2019-09-15
g. 16:00

1
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2019-09-30
g. 18:30

2
KS Gorce Nowy Targ UKS Zarabie Myślenice 9:1 Szczegóły
2019-09-21
g. 11:00

2
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:1 Szczegóły
2019-09-21
g. 16:00

2
KS Bronowianka Kraków UKS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2019-09-28
g. 13:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR Dukla KSTS MOSiR Karpaty Krosno 4:6 Szczegóły
2019-11-15
g. 17:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice PKS Kolping III Jarosław 5:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 16:00

3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 1:9 Szczegóły
2019-12-21
g. 12:00

3
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2019-09-14
g. 10:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2019-12-01
g. 16:00

3
KSTS MOSiR Karpaty Krosno Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2019-10-05
g. 12:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS TKKF MOSiR Dukla 3:7 Szczegóły
2019-11-17
g. 12:00

3
UKS Zarabie Myślenice PKS Kolping III Jarosław 3:7 Szczegóły
2019-10-18
g. 19:00

4
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa Verde II Olesno 9:1 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

4
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2019-10-20
g. 15:00

4
KS Bronowianka Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2019-11-30
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

4
PKS Kolping III Jarosław UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

4
UKS Zarabie Myślenice KU AZS Politechnika III Rzeszów 7:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 6:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 16:00

5
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2019-10-26
g. 12:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 8:2 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR Dukla Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2019-10-26
g. 12:00

5
UKS Villa Verde II Olesno UKS Zarabie Myślenice 5:5 Szczegóły
2019-01-11
g. 16:00

5
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 2:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 16:00

6
KS Gorce Nowy Targ KSTS MOSiR Karpaty Krosno 6:4 Szczegóły
2019-11-23
g. 14:00

6
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-11-24
g. 15:00

6
KS Bronowianka Kraków UKS TKKF MOSiR Dukla 4:6 Szczegóły
2020-01-20
g. 20:00

6
PKS Kolping III Jarosław Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 12:30

6
UKS Zarabie Myślenice KU AZS Politechnika II Rzeszów 5:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 16:00

6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Villa Verde II Olesno 4:6 Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00

7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 2:8 Szczegóły
2019-12-14
g. 12:00

7
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 7:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00

7
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Zarabie Myślenice 10:0 Szczegóły
2019-09-13
g. 16:30

7
KU AZS Politechnika II Rzeszów KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:2 Szczegóły
2020-01-06
g. 12:00

7
UKS Villa Verde II Olesno PKS Kolping III Jarosław 4:6 Szczegóły
2020-01-04
g. 11:00

8
KS Gorce Nowy Targ UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 Szczegóły
2020-01-24
g. 19:00

8
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2020-02-12
g. 18:00

8
PKS Kolping III Jarosław KS Bronowianka Kraków 7:3 Szczegóły
2020-02-15
g. 11:00

8
UKS Zarabie Myślenice KS Spektrum Karpol Słopnice 4:6 Szczegóły
2020-01-04
g. 16:00

8
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty Krosno 0:10 Szczegóły
2020-01-04
g. 12:00

8
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika II Rzeszów 1:9 Szczegóły
2020-01-15
g. 19:00

9
Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2020-02-10
g. 17:30

9
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Zarabie Myślenice 6:4 Szczegóły
2020-01-14
g. 19:00

9
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika III Rzeszów 7:3 Szczegóły
2020-01-18
g. 10:00

9
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2020-02-05
g. 16:30

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 7:3 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków 9:1 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

10
UKS Zarabie Myślenice Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2020-01-25
g. 16:00

10
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS TKKF MOSiR Dukla 4:6 Szczegóły
2020-02-02
g. 12:00

10
UKS Villa Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice 5:5 Szczegóły
2020-01-25
g. 16:00

10
KU AZS Politechnika II Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7:3 Szczegóły
2020-02-15
g. 11:00

11
UKS Płomień Limanowa KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2020-02-13
g. 17:30

11
KS Bronowianka Kraków UKS Zarabie Myślenice 4:6 Szczegóły
2020-02-12
g. 19:00

11
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:2 Szczegóły
2020-02-13
g. 18:00

11
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2020-02-15
g. 16:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów 5:5 Szczegóły
2020-02-01
g. 18:00

11
KSTS MOSiR Karpaty Krosno PKS Kolping III Jarosław 6:4 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

12
UKS TKKF MOSiR Dukla KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
UKS Płomień Limanowa PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 16:00

12
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Gorce Nowy Targ 5:5 Szczegóły
2020-02-29
g. 16:00

12
KU AZS Politechnika III Rzeszów Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

12
KS Bronowianka Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2020-02-29
g. 11:00

12
UKS Zarabie Myślenice UKS Villa Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2020-03-11
g. 18:00

13
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2020-03-08
g. 16:00

13
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS TKKF MOSiR Dukla 9:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KS Bronowianka Kraków Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Zarabie Myślenice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KS Gorce Nowy Targ PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Płomień Limanowa UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
Witmar Podwawelski Kraków UKS Zarabie Myślenice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
UKS Villa Verde II Olesno KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS Gorce Nowy Targ KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Płomień Limanowa KSTS MOSiR Karpaty Krosno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS TKKF MOSiR Dukla PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
Witmar Podwawelski Kraków UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Zarabie Myślenice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
KS Bronowianka Kraków KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty Krosno 0:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KS Spektrum Karpol Słopnice Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
UKS Zarabie Myślenice KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły