Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Niżna Łąka ul.O.Hieronima Longawy 51
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar,Jolla Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3721 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 23 27 69:81
3720 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 22 20 66:60
3719 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 17 36 51:108
3724 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 8 36 24:108
3713 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 4 0 12:0
3714 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 3 0 9:0
9552 Henryk Furmankiewicz Polska 07.07.1966 1 8 3:24
3729 Sebastian Szczepanik Polska 04.06.1991 0 0 0:0
3715 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 0 0 0:0
3722 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 0 4 0:12
3718 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 0 0:0
3730 Witold Widziszewski Polska 11.03.1972 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-10-27
g. 11:00

2
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 4:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 1:10 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec 3:10 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-03-12
g. 18:00

13
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły