Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Błyskawica Leśniówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-458 Leśniówka 20
Telefon:
667 731 025
E-mail:
kkorzonek00@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
8-458 Leśniówka 112
Prezes Klubu:
Bogusław Krzywda

Osoba odpowiedzialna:
Kamil Korzeniowski
667 731 025
kkorzonek00@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfun
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9216 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 27 20 81:60
9213 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 26 17 78:51
10399 Dawid Korzeniowski Polska 29.05.1994 23 9 69:27
9214 Marcin Krzywda Polska 03.04.2000 8 37 24:111
9217 Paweł Krzywda Polska 22.06.2003 1 22 3:66
9215 Mariusz Krzywda Polska 02.08.1986 1 8 3:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Błyskawica Leśniówka 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 1:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło UKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 7:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2018-12-15
g. 09:30

7
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2019-02-23
g. 15:30

11
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00

12
UKS Cebulka Warzyce UKS Błyskawica Leśniówka 10:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2019-03-21
g. 16:00

15
UKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 9:9 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły