Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 579 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Batterfly, Sponeta, Donic
Rodzaj piłek:
Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6100 Michele Englot Polska 26.07.2002 24 14 72:42
6101 Mateusz Patla Polska 04.10.2005 11 20 33:60
6095 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 10 1 30:3
6090 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 4 20 12:60
6099 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 3 41 9:123
6102 Paweł Patla Polska 26.04.2007 3 29 9:87
6088 Jan Englot Polska 30.09.1974 2 10 6:30
6092 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0
6087 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 0 0 0:0
6098 Tomasz Bieryło Polska 29.04.2006 0 12 0:36
6096 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło 1:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2019-01-18
g. 17:00

8
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2019-03-09
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 5:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
UKS Tornado Wrocanka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 6:10 Szczegóły