Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek II Dębowiec
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Dębowcu 38-220 Dębowiec 500
Prezes Klubu:
Konrad Kosiba
603 372 028
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1750 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 47 10 139:30
1749 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 33 17 98:51
1753 Rafał Szurek Polska 02.01.2003 24 22 71:66
1743 Szymon Czerkiewicz Polska 17.07.1994 17 20 51:60
9943 Krzysztof Hendzel Polska 24.05.1986 8 8 24:24
1744 Norbert Gomułka Polska 30.03.1996 3 1 9:3
1751 Paweł Zając Polska 11.09.1989 2 0 6:0
1752 Robert Niemiec Polska 16.01.2003 0 3 0:9
1745 Kamila Juszczyk Polska 12.07.1995 0 0 0:0
1746 Konrad Kapanowski Polska 14.09.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia II Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 1:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

5
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:0 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 6:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Tornado Wrocanka PKS Bartek II Dębowiec 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin Jasło 10:8 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec 3:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
PKS Bartek II Dębowiec UKS Tornado Wrocanka 10:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
PKS Bartek II Dębowiec TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 5:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 11:00

16
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec 10:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2019-02-21
g. 19:00

18
UKS Spin Jasło PKS Bartek II Dębowiec 4:10 Szczegóły