Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TKS Pro-Familia II Wojaszówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-471 Wojaszówka 59
Telefon:
511 496 054
E-mail:
jerzy.kaleta@pro-familia.net
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Nowak
733 853 189
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Polsport
Rodzaj piłek:
Butterfly, Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
849 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 32 20 96:59
850 Jakub Szkaradek Polska 26.05.2003 12 30 36:88
854 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 7 33 21:96
855 Piotr Hap Polska 13.08.1972 7 38 21:109
10525 Daniel Wiśniowski Polska 02.08.2002 3 15 9:44
847 Magdalena Godek Polska 01.12.2003 1 4 3:11
846 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 0 0 0:0
853 Robert Grec Polska 19.09.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia II Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2018-10-06
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 17:00

3
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Tornado Wrocanka 4:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 7:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
GMKS Strzelec II Frysztak TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:6 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2019-02-16
g. 11:00

11
UKS Cebulka Warzyce TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:6 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Tornado Wrocanka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2019-02-27
g. 16:30

13
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Spin Jasło 0:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
PKS Bartek II Dębowiec TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia II Wojaszówka GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 6:10 Szczegóły