Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-231 Golcowa 433
Telefon:
13 434 71 61
E-mail:
krzysiek.duplaga@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Golcowej, Golcowa 456
Prezes Klubu:
Wiesław Lubecki

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Dudek
691 269 890
pawelek2236230@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic WALDNER Premium 30
Rodzaj piłek:
ANDRO Speedball 3S
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1545 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 31 8 93:24
1543 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 22 12 64:36
1544 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 21 8 63:24
1541 Rafał Bober Polska 27.08.1997 20 4 60:12
1542 Marek Dudek Polska 14.03.1974 19 5 55:15
1539 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 9 1 27:3
7930 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 5 8 15:24
1540 Franciszek Bober Polska 28.11.1960 2 2 6:6
1538 Robert Adam Polska 23.07.1978 2 6 6:17
7929 Bartosz Buczek Polska 29.11.2003 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
SKT SP3 II Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2018-10-13
g. 17:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2018-11-24
g. 16:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

7
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:30

8
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 7:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 1:10 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2019-03-08
g. 18:30

13
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2019-03-09
g. 16:00

14
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-03-15
g. 16:30

15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 16:00

16
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT SP3 II Sanok 10:3 Szczegóły
2019-03-30
g. 16:00

17
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
KTS Brzozów LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 9:9 Szczegóły