Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT SP3 II Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul. Lipińskiego 63 w Sanoku
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Stróżowska 4 w Sanoku
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Basic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9454 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 37 12 110:36
9457 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 22 23 65:68
9456 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 20 18 59:54
9455 Marian Nowak Polska 26.01.1952 9 11 27:33
9459 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 3 5 9:15
10589 Józef Sokołowski Polska 15.04.1947 2 0 6:0
9460 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 2 20 5:60
9453 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 0 0 0:0
9461 Przemysław Kozioł Polska 15.04.2001 0 1 0:3
9462 Piotr Gomułka Polska 09.10.2000 0 0 0:0
9458 Rafał Dydek Polska 31.07.1974 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
SKT SP3 II Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT SP3 II Sanok 10:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
KTS Brzozów SKT SP3 II Sanok 10:4 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
SKT SP3 II Sanok PKS Iskra Blizne 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska SKT SP3 II Sanok 2:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
SKT SP3 II Sanok LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KS Nagórzany SKT SP3 II Sanok 5:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
SKT SP3 II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
PKS Iskra Blizne SKT SP3 II Sanok 6:10 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
SKT SP3 II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Iskra II Iskrzynia SKT SP3 II Sanok 0:10 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
LKS II Turze Pole SKT SP3 II Sanok 10:7 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
SKT SP3 II Sanok KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00

15
SKT SP3 II Sanok KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 16:00

16
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT SP3 II Sanok 10:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
SKT SP3 II Sanok KS Nagórzany 10:4 Szczegóły