Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 34, Krościenko Wyżne,
Szkoła Podstawowa
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2152 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 30 10 90:30
2157 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 27 16 81:48
2153 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 23 12 69:36
2149 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 18 22 54:66
2155 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 7 2 21:6
2151 Urszula Dereń Polska 02.12.2002 5 5 15:15
10358 Dominik Cwynar Polska 27.10.2001 0 1 0:3
2148 Patrycja Buczek Polska 04.01.2005 0 0 0:0
2156 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 0 0 0:0
2159 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 0 0 0:0
2154 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT SP3 II Sanok 10:1 Szczegóły
2018-10-13
g. 17:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:30

6
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
SKT SP3 II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2019-03-15
g. 16:30

15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2019-03-16
g. 17:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-03-30
g. 16:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Brzozów 5:10 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

18
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły