Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4708 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 19 19 56:57
4713 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 15 4 45:12
4707 Waldemar Kozimor Polska 16.11.1977 14 24 42:72
4706 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 12 22 34:66
4711 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 5 15 14:45
4705 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 1 21 3:63
4712 Jacek Wierzbicki Polska 21.03.1992 0 2 0:6
4709 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 0 2 0:6
4710 Marek Silarski Polska 03.02.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KS Nagórzany KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2018-12-01
g. 18:00

6
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KS Nagórzany SKT SP3 II Sanok 5:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KS Nagórzany LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-03-08
g. 18:30

13
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
KTS Brzozów KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
UKS Iskra II Iskrzynia KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
KS Nagórzany PKS Iskra Blizne 10:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
SKT SP3 II Sanok KS Nagórzany 10:4 Szczegóły