Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Górkach
Rodzaj stołów:
Tibhar Top
Rodzaj piłek:
andro Speedball 3S 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1625 Łukasz Stankiewicz Polska 18.06.1982 30 7 90:21
1624 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 26 16 78:48
1620 Jan Władyka Polska 27.09.1966 17 12 51:36
1622 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 13 14 39:42
1616 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 10 7 30:21
1621 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 5 2 15:6
1612 Konrad Federczak Polska 01.07.1990 3 0 9:0
1626 Dariusz Drożdż Polska 21.06.1993 3 0 9:0
1619 Albert Władyka Polska 31.08.1992 3 3 9:9
1615 Jakub Gromek Polska 18.05.1992 3 0 9:0
1618 Bartosz Tymczak Polska 30.09.1988 1 4 3:12
1613 Szymon Gołda Polska 16.01.1972 0 0 0:0
1623 Bartosz Gołda Polska 27.04.1998 0 0 0:0
1617 Łukasz Sieńczak Polska 26.05.1986 0 0 0:0
1611 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS II Turze Pole PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2018-11-23
g. 19:00

4
KTS Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2018-12-01
g. 18:00

6
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
SKT SP3 II Sanok LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:30

8
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 7:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KS Nagórzany LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
LKS II Turze Pole SKT SP3 II Sanok 10:7 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 4:10 Szczegóły
2019-03-30
g. 16:00

17
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

18
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły