Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 722 195; 693 862 711
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Domu Ludowego w Woli Komborskiej
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Korczynie
Rodzaj stołów:
DONIC Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5361 Wacław Prajsnar Polska 02.02.1974 20 26 60:77
5359 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 15 32 43:90
5362 Jacek Zych Polska 05.07.1977 6 27 18:78
5358 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 5 22 14:64
5363 Kamil Marszałek Polska 14.07.1993 2 20 6:56
10446 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 0 3 0:9
5360 Michał Pikul Polska 30.09.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-11-23
g. 19:00

4
KTS Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska SKT SP3 II Sanok 2:10 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

7
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KTS Brzozów KTS Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
SKT SP3 II Sanok KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2019-03-16
g. 17:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska 10:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
KTS Wola Komborska PKS Iskra Blizne 7:10 Szczegóły