Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Iskrzynia, ul. Szkolna 4
Telefon:
13 43 155 13
E-mail:
spiskrzynia@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyniu, ul. Szkona 4
Prezes Klubu:
Wacław Pelczar
13 43 155 13
pelczarw@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1941 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 29 15 87:45
1940 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 12 22 36:66
9969 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 11 19 33:57
1944 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 2 4 6:12
1943 Zenon Wronowski Polska 24.09.1970 0 0 0:0
1948 Konrad Koszela Polska 27.01.2005 0 2 0:6
1945 Damian Kłapkowski Polska 10.03.1981 0 0 0:0
1942 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 31 0:93
1946 Kacper Wasylewicz Polska 27.09.2002 0 30 0:90
1947 Mateusz Skoczyński Polska 16.11.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 7:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
SKT SP3 II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 1:10 Szczegóły
2019-02-22
g. 18:00

11
KTS Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Iskra II Iskrzynia SKT SP3 II Sanok 0:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
UKS Iskra II Iskrzynia KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska 10:7 Szczegóły