Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS SP Korzeniów
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Korzeniów 77, 39-203 Nagoszyn
Telefon:
506 776 526
E-mail:
ukskorzeniow@interia.pl
WWW:
www.spkorzeniow.pl
Adres hali podstawowej:
Korzeniów 77, 39-203 Nagoszyn
(Zespół Szkół Publicznych w Korzeniowie)
Prezes Klubu:
Bernard Stec

Osoba odpowiedzialna:
Bernard Stec
506 776 526
ukskorzeniow@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfrun
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8897 Kinga Strączek Polska 31.05.2006 16 39 48:117
8896 Agata Łapa Polska 22.09.2004 13 25 39:75
9949 Oskar Augustyn Polska 04.04.2007 12 25 36:75
9950 Norbert Gąsiorek Polska 03.09.2004 10 7 30:21
8894 Anna Gąsiorek Polska 27.12.2005 7 19 21:57
9956 Szymon Popiołek Polska 21.01.2007 4 35 12:105
8895 Aleksandra Grabiec Polska 21.03.2005 4 14 12:42
9951 Patryk Strączek Polska 18.09.2004 4 22 12:66

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-23
g. 16:00

1
UKS Kępa II Dębica UKS SP Korzeniów 13:5 Szczegóły
2018-11-24
g. 11:00

3
UKS SP Korzeniów LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:00

4
UKS II Niedźwiada Dolna UKS SP Korzeniów 11:7 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
UKS SP Korzeniów MKTS Mielec 0:18 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły
2019-01-10
g. 17:00

7
UKS SP Korzeniów ATS Bingo II Ropczyce 8:10 Szczegóły
2019-01-22
g. 16:00

8
UKS Kępa III Dębica UKS SP Korzeniów 7:11 Szczegóły
2019-01-30
g. 17:00

9
UKS SP Korzeniów KS II Głobikowa 10:8 Szczegóły
2019-03-14
g. 17:00

10
ATS Bingo II Ropczyce UKS SP Korzeniów 15:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
UKS SP Korzeniów UKS II Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

12
UKS SP Korzeniów UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

13
MKTS Mielec UKS SP Korzeniów 16:2 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS SP Korzeniów UKS Kępa III Dębica 16:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KS II Głobikowa UKS SP Korzeniów 14:4 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

17
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

18
UKS SP Korzeniów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły