Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka III Brzostek
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Węgierska 52, 39-230 Brzostek
Telefon:
698 673 508
E-mail:
wojtekbon@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, 39-230 Brzostek
(Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Król
602 742 912
stankrol@konto.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek
(Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4869 Józef Nykiel Polska 31.03.1958 41 19 123:57
4862 Bogdan Angielski Polska 08.12.1970 40 16 120:48
4866 Stanisław Król Polska 11.10.1955 33 23 99:69
4877 Tadeusz Wojdyła Polska 04.08.1962 30 30 90:90
4884 Natalia Chrząszcz Polska 14.11.2000 4 4 12:12
4880 Natalia Świstak Polska 01.04.2003 0 0 0:0
4867 Artur Kurek Polska 22.03.1982 0 0 0:0
4879 Gabriela Świstak Polska 08.02.2005 0 0 0:0
4874 Roman Szurlej Polska 30.04.1965 0 0 0:0
4863 Rafał Błaś Polska 14.01.1980 0 0 0:0
4864 Wojciech Bonarek Polska 19.02.1969 0 0 0:0
4876 Karol Wojdyła Polska 07.10.2002 0 0 0:0
4865 Kamil Gąsior Polska 05.09.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-14
g. 11:00

1
KS II Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 6:12 Szczegóły
2018-11-03
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2018-11-24
g. 11:00

3
UKS SP Korzeniów LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00

6
MKTS Mielec LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
ATS Bingo II Ropczyce LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica 16:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS Bingo II Ropczyce 12:6 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

12
UKS II Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka III Brzostek 13:5 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

13
UKS Kępa II Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek MKTS Mielec 6:12 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Kępa III Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka III Brzostek KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

17
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły