Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS II Niedźwiada Dolna
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691962651
E-mail:
k.zdziebko@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
39-107 Niedźwiada 40
Prezes Klubu:
Krzysztof Ździebko
691962651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691962651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro/ Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro PX
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6070 Sebastian Szajstek Polska 20.04.1978 30 3 90:9
6078 Wiktor Królikowski Polska 27.04.2002 26 10 78:30
6073 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 19 15 57:45
6083 Karol Wośko Polska 11.05.2001 18 6 54:18
6071 Aleksander Zawiślak Polska 09.03.1995 15 0 45:0
9900 Kinga Staroń Polska 26.03.2007 12 17 36:51
10207 Marek Kochmański Polska 12.02.1983 12 4 36:12
6079 Alicja Skóra Polska 27.10.2006 4 0 12:0
6072 Dawid Zawiślak Polska 15.03.1999 3 1 9:3
6081 Weronika Skóra Polska 12.02.2009 1 17 3:51
6076 Kamil Fic Polska 09.05.2005 0 2 0:6
6082 Anna Strzałka Polska 15.12.2006 0 10 0:30
6080 Jakub Skóra Polska 01.07.2007 0 1 0:3
6075 Karol Darłak Polska 27.06.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-22
g. 16:00

1
UKS Kępa III Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 11:7 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:00

4
UKS II Niedźwiada Dolna UKS SP Korzeniów 11:7 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS II Niedźwiada Dolna MKTS Mielec 0:18 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS II Niedźwiada Dolna 18:0 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo II Ropczyce 0:18 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

10
KS II Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 6:12 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
UKS SP Korzeniów UKS II Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

12
UKS II Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka III Brzostek 13:5 Szczegóły
2019-05-05
g. 16:00

13
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2019-03-31
g. 14:00

14
ATS Bingo II Ropczyce UKS II Niedźwiada Dolna 6:12 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00

16
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa II Dębica 8:10 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

17
MKTS Mielec UKS II Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

18
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa III Dębica 9:9 Szczegóły