Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
MKTS Mielec
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec
Telefon:
792466114
E-mail:
turecki.jozef@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul Biernackiego 6 Mielec
Prezes Klubu:
Józef Turecki
792466114
turecki.jozef@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Józef Turecki
792466114
turecki.jozef@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
andro
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3051 Jacek Szwedo Polska 19.02.1968 52 12 156:36
9115 Tomasz Pióro Polska 18.09.2000 47 5 141:15
3050 Tadeusz Kardyś Polska 06.05.1960 46 6 138:18
3052 Kamil Kwiatkowski Polska 18.02.2005 20 30 60:90
3048 Józef Turecki Polska 24.02.1952 9 3 27:9
3049 Janusz Watracz Polska 03.01.1960 8 10 24:30
3053 Grzegorz Maziarz Polska 24.02.2006 2 5 6:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-14
g. 11:00

1
ATS Bingo II Ropczyce MKTS Mielec 3:15 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
MKTS Mielec UKS Kępa III Dębica 12:6 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00

3
KS II Głobikowa MKTS Mielec 6:12 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
MKTS Mielec UKS Kępa II Dębica 14:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
UKS SP Korzeniów MKTS Mielec 0:18 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00

6
MKTS Mielec LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS II Niedźwiada Dolna MKTS Mielec 0:18 Szczegóły
2019-02-03
g. 11:00

9
MKTS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 14:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
UKS Kępa III Dębica MKTS Mielec 1:17 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

12
MKTS Mielec KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

13
MKTS Mielec UKS SP Korzeniów 16:2 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek MKTS Mielec 6:12 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa MKTS Mielec 10:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

16
MKTS Mielec ATS Bingo II Ropczyce 13:5 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

17
MKTS Mielec UKS II Niedźwiada Dolna 13:5 Szczegóły
2019-04-30
g. 19:00

18
UKS Kępa II Dębica MKTS Mielec 10:8 Szczegóły