Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 393 C, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
500143209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP w Kolbuszowej Górnej 348
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500143209
marek.kret@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
andro
Rodzaj piłek:
Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9161 Dawid Piorun Polska 28.09.1989 36 4 108:12
9168 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 34 14 102:42
9164 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 29 11 87:33
9163 Marek Puzio Polska 26.04.1968 20 10 60:30
9158 Marek Kret Polska 25.02.1982 8 10 24:30
9169 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 4 14 12:42
9157 Tomasz Biestek Polska 10.07.1993 4 3 12:9
9159 Marek Lis Polska 03.10.1965 0 0 0:0
9167 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 0 0:0
9160 Mateusz Lis Polska 03.04.2001 0 3 0:9
9968 Patryk Pytlak Polska 20.03.1996 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-04
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ATS Bingo II Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KS II Głobikowa 17:1 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS II Niedźwiada Dolna 18:0 Szczegóły
2019-02-03
g. 11:00

9
MKTS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 14:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

12
ATS Bingo II Ropczyce UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2019-05-05
g. 16:00

13
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 6:12 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa MKTS Mielec 10:8 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

17
KS II Głobikowa UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

18
UKS SP Korzeniów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły